Araç çubuğuna atla

Yurtdışı Fuarlara İndirimli Gitmenin Yolu.

TÜRSAB, turizmcileri Bakanlığın katılacağı yurtdışı turizm fuarlarına indirimli götürmek için THY ile anlaştı.TÜRSAB tarafından yapılan açıklamada 2011 yılında başlayan fuarlara indirimli bilet uygulamasının 2012 yılında da süreceği belirtildi. TÜRSAB`ın internet sitesinde aktarılan bilgiye göre, THY`den indirimli bilet talebinin olumlu yanıtlandığı belirtilerek THY`nin açıklaması acentelerin dikkatine sunuldu.

Türk Hava Yolları`nın TÜRSAB`a gönderdiği yazı şu şekilde:

“2012 yılı içerisinde yapılacak yurtdışı turizm fuar programları çerçevesinde Türk Hava Yolları A. O` nın tanıtımı ve Resmi Taşıyıcı ilan edilmesi karşılığında, TÜRSAB üyesi acenta mensuplarına, fuarlara katılımlarını gösteren TÜRSAB` dan alınmış resmi belge ile, bilet geçerliliği fuar tarihlerinin 10 gün öncesi ve sonrasına kadar olması kaydıyla, Ortaklığımız yurtdışı seferlerinde (içhatlar ve codeshare seferler hariç) Türk Hava Yolları A.O özel ücretleri üzerinden (IT ve promosyon hariç) %10 indirim uygulanması, Ortaklığımızca uygun görülmüştür.

İndirimli ücret uygulaması, rezervasyon ve biletlemenin Türk Hava Yolları A.O Bilet satış Ofislerince yapılması kaydıyla uygun görülmüş olup, uygulama konusunda ilgili birimlerimiz bilgilendirilecektir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir