Araç çubuğuna atla

YÖRİSAD, Rotasını Yurt Dışına da Çevirecek

Antalya’nın son dönem en aktif SİAD’larının başında gelen YÖRSİAD ( Yörük Sanayici İş Adamları ) rotasını yurt dışına çevirecek. Belirlenecek ülkelere yurt dışı geziler yapacak olan YÖRSİAD Yönetim Kurulu ve Üyeleri buralarda çeşitli ziyaretlerde bulunacaklar ve yeni iş bağlantıları kuracaklar.

YÖRSİAD’ın her ay düzenlediği kahvaltıları bu kez Konyaaaltı’nda bulunan Nashira Park’ta gerçekleştirildi. YÖRSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Semih Beken ve üyelerin hazır bulunduğu kahvaltıya Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Araştırma Merkezi Müdürü Öğr. Gör. Kenan YÜCE de katıldı.

YÖRSİAD Başkanı Semih Beken toplantıda yaptığı konuşmasında son dönem YÖRSİAD olarak aktif bir tempo ile çalışmalara devam ettiklerini belirtirken, çalışmaları konusunda üyelere bilgiler verdi. Önümüzdeki bahar ayında üyelerin de görüşleri doğrultusunda belirlenecek bir ülkeye ziyaret gerçekleştirip, çeşitli ziyaretlerde bulunup iş bağlantıları yapacaklarını söyleyen Başkan Semih Beken, “ YÖRSİAD olarak son dönem aktif bir şekilde projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Sosyal projeler kapsamında birçok projemizi hayata geçirdik. Önümüzdeki bahar ayında üyelerimizin görüşleri doğrultusunda belirleyeceğimiz ülkelere bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek istiyoruz. Buradaki amacımız gideceğimiz ülkede hem çeşitli ziyaretlerde bulunmak, hem de yeni iş bağlantıları kurmak olacak” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir