Araç çubuğuna atla

Yeni Yılı Holıday Inn Istanbul Aırport Hotel’ de Unutulmaz Bir Gece

Yılbaşı gecesi Holiday Inn Istanbul Airport Hotel’i tercih edenler 2012’yi Türk pop müziğin sevilen sesi Ziynet Sali ile unutulmaz bir gece yaşadılar.

Holiday Inn Istanbul Airport Hotel, zengin mutfağı ve maksimum eğlence anlayışıyla yılbaşı eğlencesinde, Türk pop müziğinin sevilen ismi Ziynet Sali sahne aldı . Ziynet Sali dört saatlik muhteşem sahne performansıyla konuklara unutulmaz anlar yaşattı. Farklı ve keyifli bir yılbaşı gecesi için Holiday Inn Istanbul Airport Hotel tercih edenler , sabahın ilk ışıklarına kadar süren yılbaşı eğlencesinin tadını çıkararak , unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşadılar .

Holiday Inn Istanbul Airport Hakkında

Elegant ve rahat bir atmosferin, kusursuz servis kalitesi ile buluştuğu, Holiday Inn İstanbul Airport, konforlu odaları, uluslararası ve yerel lezzetler sunan restoranları, son teknoloji donanımlı toplantı salonları ve ruhunuzu dinlendiren Mandala Spa’da, iş adamalarının aradığı tüm gereksinimleri sunuyor. Business standartların en üst düzeyde tutulduğu otel, şehir ve iş merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor…

Holiday Inn Istanbul Airport, toplam 330 odadan oluşmakta. Holiday Inn Istanbul Airport, ileri teknoloji ve yüksek standartlara sahip, farklı ebatlarda bölünebilen 5 Turkuaz Toplantı salonu; 2 boardroom’u, tam donanımlı iş merkezi ve ikiye bölünebilen İstanbul Balo Salonu ile 10 kişiden 1200 kişiye kadar davet ve toplantılarınıza ev sahipliği yapabiliyor.

Holiday Inn Istanbul Airport; 5 yıldız standardıyla, İstanbul TEM otoyolunun Basın Ekspres yoluna bağlantı noktasında bulunuyor. Atatürk Olimpiyat Stadı Sultanahmet, İstanbul Boğazı ve en önemlisi Havalimanı’na olan yakınlığı ile merkezi bir konuma sahip olan Holiday Inn Istanbul Airport; konuklarına rahatı, konforu ve huzuru beraberinde sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir