Araç çubuğuna atla

Yeni Yılda Sevdiklerinize, Güral Sapanca’da Mutluluk Armağan Edin

Son olarak, SKAL tarafından Türkiye’nin “En İyi Sağlık, Spa ve Güzellik Oteli” seçilen Güral Sapanca Wellness & Convention, yeni yılda sevdiklerine bir parça sağlık, mutluluk ve güzellik armağan etmek isteyenler için Hediye Çekleri’nin satışına başladı.

Sevdiklerinin yeni yıla kendilerini yenileyerek girmesini isteyenler, hemen Güral Sapanca’yı arıyor ve isme özel hazırlanabilen Hediye Çeklerini sipariş ediyor!

Güral Sapanca Wellness & Convention, yeni yılda sevdiklerine bir parça sağlık, mutluluk ve güzellik armağan etmek isteyenler için Hediye Çekleri’nin satışına başladı. Güral Sapanca Hediye Çekleri masaj, konaklama, yemek gibi otelin tüm hizmetleri için hazırlanabiliyor.

Sevdiklerinin yeni yıla kendilerini yenileyerek girmesini isteyenler, hemen Güral Sapanca’yı arıyor ve isme özel hazırlanabilen Hediye Çeklerini sipariş ediyor.
Bu yıl mutluluk armağan edin

Güral Sapanca Wellness & Convention, ormanlarla çevrili muhteşem doğa içerisindeki konumu, misafir konforu öncelikli tutularak planlanmış mimarisi, dekorasyonu ve üstün hizmet kalitesine verdiği önem ile tatillerinizi unutulmaz kılıyor.

Siz de sevdiklerinize bu yıl Güral Sapanca’da mutluluk armağan edebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir