Araç çubuğuna atla

Yeni Yıl Eğlencesi ve Keyfi Rixos Elysium Suites Taksim’de

Yeni yıl heyecanı İstanbul’un kalbindeki Rixos Elysium Suites Taksim’de yaşanıyor… Lübnan lezzetleri ve canlı müzikle başlayan gece, dileyenler için Rixos Elysium Suites Taksim’in şık dubleks odalarında noktalanıyor.

İstanbul’un merkezi Taksim’de, şehrin ilk dubleks odalı oteli olarak açılan Rixos Elysium Suites Taksim, 2012 için geri sayıma başladı. Yeni yıl paketlerinde eğlence ve konaklama bir arada sunuluyor. Yılbaşı gecesine Lübnan yemekleri ile donatılan yılbaşı sofraları, DJ performansı ile renkleniyor.

Yeni yıl paketleri ile yeni yıla Rixos Elysium Suites’de giren konuklar geceyi otelin dubleks odalarında konaklayarak sonlandırabilirler. Gece ilk olarak “hoşgeldiniz” kokteyli başlıyor. Geceye lezzet katan Lübnan mutfağının özel yemekleri ise Layali Restoran’da canlı müzik eşliğinde yeniliyor. Eğlencenin ritmi solo enstümental performans, DJ ve percussion ile yükseliyor. Saat gece yarısına yaklaşırken geri sayım heyecanı ile şampanya servisi yapılıyor. Dileyenler gece yarısına kadar devam yılbaşı eğlencesinden sonra Rixos Elysium Suites’in dubleks odalarında geceyi noktalayarak 1 Ocak Pazar günü uzun ve keyifli bir brunch ile yeni yılın ilk sabahına merhaba diyor.

Yılbaşında Beyrut’ta olmak gibi…

Rixos Elysium Suites Taksim’in içinde yer alan Istanbul’un en orjinal Lübnan lezzetlerinin sunulduğu Layali’nin yılbaşına özel olarak hazırladığı menüsünde Humus, Mütebbel, Muhammara gibi meşhur mezeler yer alıyor. Lübnan sıcak mezeleri olan içli köfte Kebbeh, İstanbul’da dillere destan olan tahin soslu patlıcan kızartması Fetteh Batenjen ve Farafel ile devam ediyor. Ana yemeklerde ise Kofta Kebap, baharatlı kuzu eti olan Arayes gibi özel ve unutulmaz lezzetlerin ardından Lübnan’a has tatlılar servis ediliyor. Son olarak ise Fas usulu kuzu eti, nohut, mercimek ve baharatlar ile hazırlanmış hafif acı biberli “Harira” ikram ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir