Araç çubuğuna atla

Voyage Belek’e Avrupa’dan İki Ödül Birden

Voyage Belek Golf & Spa Hotel, TUI İngiltere’nin her yıl düzenlediği Gold Award ödülleri çerçevesinde ‘Gold Award 2011 Premier’ ödülü ile Hotels 4 you ve Medhotels acentalarının ‘Thanks2u Awards 2011’ ödüllerine layık görüldü.

Gold Award, misafirlerin anket formlarındaki değerlendirmeleri sonucu veriliyor. Ödüle değer görülen tesis; misafir tatmini, otel ekibinin mükemmelliği, misafirin otelde kaldığı sürece katalogda geçen tüm imkanların mükemmel şekilde sağlanması kriterleri ile belirleniyor. TUI misafirleri ödüllü otelleri TUI internet siteleri ve tanıtım broşürlerinde ‘Gold Award’ ibaresi ile görüyor. Otel alternatiflerini değerlendirirken TUI misafirleri için önemli olan bu ibarenin karar vermedeki etkisi büyük oluyor.

Voyage Belek Golf&Spa Hotel Genel Müdürü Ceyhan Keskün yaptığı açıklamayla; misafir memnuniyetinde oldukça iddialı bir otel olduklarını; Türk, Rus, Alman, İngiliz, Belçika ve Hollandalı misafir ağırlıklı çalıştıklarını, karışık bir misafir portföyleri olmalarına rağmen misafir memnuniyet oranlarının oldukça yüksek olduğunu belirterek, turizm sektöründe hizmet kalitesinin önemli bir göstergesi olan bu ödülleri almaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir