Araç çubuğuna atla

Türkiye’nin En Büyük Termal Oteli Açılıyor

Türkiye’nin en büyük termal oteli Güral Afyon Wellness & Convention, mayıs ayında kapılarını açmaya hazırlanıyor. Otel, toplamda 428 oda ve 780 yatak kapasitesiyle aynı anda 1.028 kişiye hizmet sunabilecek. Güral Afyon, 9.500 metrekarelik SPA merkezi, bir tanesi 1.200 kişi kapasiteli olmak üzere toplam 13 toplantı salonu ve 2.200 metrekareye yayılan eğlence ve sosyal alanlarıyla Türk turizminin parlayan yıldızı olacak.

Kalite odaklı hizmet anlayışı ve Türk turizmine kazandırdığı ilklerle kısa zamanda Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden biri haline gelen NG Hotels & Resorts, yatırımlarına büyük bir hızla devam ediyor. Türkiye’nin ilk wellness oteli Güral Sapanca Wellness & Convention ve Kütahya’nın en önemli konaklama destinasyonlarından biri olan Güral Harlek Thermal Resort & SPA otellerinden sonra, Türkiye’nin en büyük termal oteli Güral Afyon Wellness&Convention için geri sayıma başladı.

Anadolu’nun en büyük turizm tesisi
Kapılarını mayıs ayında düzenlenecek görkemli bir törenle açmayı planlayan otel, toplamda 428 oda ve 780 yatak kapasitesiyle aynı anda 1.028 kişiye hizmet sunabilecek. Toplam 9.500 metrekare alana sahip SPA merkezi, bir tanesi 1.200 kişi kapasiteli olmak üzere toplam 13 toplantı salonu, yaz kış aynı sıcaklıktaki şifalı termal suyu ve 2.200 metrekareye yayılan eğlence ve sosyal alanlarıyla Güral Afyon Wellness&Convention Türk turizminin parlayan yıldızı olacak.

Türkiye’nin en büyük ve en konforlu termal oteli açılıyor
Güral Afyon Wellness&Convention, Türkiye’nin en büyük termal oteli olmasının yanında, en konforlu otellerinden biri olarak da planlandı. Güral Afyon, termal tatilini yeni bir anlayışla sunarak ülkemizde ve dünyada daha geniş kitlelere yayılmasını sağlayacak özelliklere sahip. Örneğin Güral Afyon’da çocuklu ailelerin rahatı için özel aile odaları, açık ve kapalı havuzlar, su kaydırakları, çocuk restoranı ve çok büyük bir eğlence merkezi bulunuyor. SPA ve termal merkezinde ise neredeyse yok yok: Termal jakuziler, Türk hamamı, saunalar, buhar odaları, buz çeşmesi, dinlenme alanları, macera duşları, su kaydırakları, dışa açılabilen sıcak su havuzu gibi alanlar sadece bir kısmı.
Termal özelliklerin yanı sıra bir kongre merkezi olarak da hizmet verecek olan Güral Afyon’un farklı kapasitelerde toplam 13 toplantı salonu bulunuyor. Proje aşamasında yapılan planlamalar sayesinde toplam 1.200 kişi kapasiteye sahip balo salonuna araç alınması ve bu sayede otomobil lansmanı gibi aktivitelerin rahatlıkla yapılması mümkün olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir