Araç çubuğuna atla

The Marmara Taksim, Turizmin Oskarlarında “En İyi Lüks Otel” Seçildi

İstanbul’un simgelerinden The Marmara Taksim “Best Destination Travel Awards/ En İyi Seyahat Destinasyonları Ödülleri” kapsamında “En İyi Lüks Otel” ödülüne layık görüldü.

Seçkin ve kaliteli hizmet anlayışı ile, İstanbul’un en merkezi noktasında konumlanan The Marmara Taksim, “Best Destination Travel Awards/ En İyi Seyahat Destinasyonları Ödülleri” kapsamında bu yılın “En İyi Lüks Otel”i seçildi. Avrupa’nın en prestijli seyahat ve turizm dergisi Business Destinations tarafından verilen; Turizm Oscarları olarak da nitelendirilen “Best Destination Travel Awards/ En İyi Seyahat Destinasyonları Ödülleri” The Marmara Taksim’i en iyi lüks otel kategorisinde ödüle değer buldu.

Tüm dünyada yaklaşık 96 binin üzerinde şirket sahibi, üst ve orta düzey yöneticilerin oluşturduğu okur kitlesi tarafından verilen oylar sonucunda The Marmara Taksim, servis kalitesi ve sürekliliği, müşteri hizmetlerindeki başarısı, web sayfasının tasarımından kullanım kolaylığına kadar birçok kriterde tam puan alarak ödüle layık görüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir