Araç çubuğuna atla

The Green Park Hotels & Resorts 2011 Personel Gecesinde Unutulmaz Anlar Yaşandı…

21 Aralık Çarşamba günü The Green Park Pendik Hotel & Conventıon Center’da düzenlenen personel gecesinde otellerin tüm departmanlarında görev alan yaklaşık bine yakın personel katıldı.

Açılış konuşmasıyla başlayan gecede; grubun 2011 yılı değerlendirmesi ve 2012 yılının yeni projeleri ile hedefleri paylaşıldı. The Green Park Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Başkanı Adil ÜSTÜNDAĞ personele yönelik yaptığı konuşmada “İşinize olan bağlılığınız, emekleriniz ve sadakatiniz sayesinde bugünlere geldik. Green Park ailesi olarak yeni yatırımlarımızla hep birlikte The Green Park Oteller zincirinin halkalarını arttırmaya devam edeceğiz” şeklinde konuşarak sözleriyle çalışanlarını motive etti. Gecede Yönetim Kurulu Başkan Vekili Atilla ÜSTÜNDAĞ ve Yönetim Kurulu Üyesi Nihal ÜSTÜNDAĞ Adil ÜSTÜNDAĞ’ın çalışma prensiplerini örnek alarak istihdamı arttırmak için daha çok çalışacaklarını ifade ettiler.

Organizasyonda yıl boyunca başarılı performans gösteren Green Park çalışanlarına 2011 Yılı Personel Ödülleri dağıtıldı. Çekiliş ile Yurt içi ve Yurt dışı tur ödüllerinin yanı sıra hediyeler verildi.

Gecenin en keyifli anları ise Türk pop müziğinin sevilen isimleri Kutsi, Sinan Akçıl ve Ümit Sayın’ın Green Park ailesine yaşattığı eğlenceli saatlerdi. Sanatçıların muhteşem performanslarıyla coşan personel ve aileleri geceden mutlu bir şekilde ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir