Araç çubuğuna atla

Tatil.com Genel Müdürü Okan Barlas’a “Turizmde Gençlik Ödülleri Özel Ödülü”

Tatil.com Genel Müdürü Okan Barlas, Genç Turizmciler Derneği’nin her yıl dağıttığı “Turizmde Gençlik Ödülleri”nde “Özel Ödül”e layık görüldü. Barlas, genç istihdama önem veren bir şirket olarak ödülün kendileri için değerli olduğunu belirtti.

Tatil.com Genel Müdürü Okan Barlas, Genç Turizmciler Derneği tarafından verilen Turizmde Gençlik Ödülleri kapsamında “Özel Ödül”e layık görüldü. Ödülünü düzenlenen törenle alan Barlas, turizm sektöründe gençlere fırsat vermeyi ilke edinmiş bir şirket olarak aldığı ödülden yaşadığı mutluluğu dile getirdi.

Tatil.com olarak gelecekte turizm sektöründe görev almak isteyen gençlere her zaman destek verdiklerini ifade eden Barlas, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Genç istihdamın ülkemiz için taşıdığı önemin farkındayız. Gençlerin yarattığı dinamizme her zaman ihtiyacımız var. Biz de Tatil.com olarak her sene birçok öğrenciye staj ve iş imkanı sunuyoruz. Bünyemizdeki genç istihdam oranı oldukça yüksek. Bu nedenle aldığım bu ödülün anlamı büyük, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Tatil.com hakkında:

Tatil.com, 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren Met Global Group tarafından hayata geçirilen, 190 ülkede ve 250.000 otelde Tatil.com’a özel ödeme seçenekleriyle online rezervasyon imkanı sağlayan Türkiye’nin ilk online tur operatörüdür. Tatil.com üyeleri, yurt içi otel, yurt dışı otel, Kıbrıs turları, yurt dışı turları, kişiye özel turlar, grup turları, uçak bileti, vize ve her türlü seyahat hizmetini uygun fiyat, anında konfirmasyon farkıyla satın alabiliyor. Web sitesi üzerinden online rezervasyon yaparak, 444 68 35 numaralı çağrı merkezini arayarak, ofisleri ziyaret ederek veya e-mail yoluyla rezervasyonlarını gerçekleştirebiliyor. Tatil.com; rekabetçi, yaratıcı, kaliteli, güvenilir hizmet ve ürün anlayışıyla tam bir müşteri memnuniyeti için çalışıyor. Teknolojik altyapısıyla ise yeni trendleri takip ederek sektöre yön veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir