Araç çubuğuna atla

Susesi Luxury Resort’e Platinum Ödülü

Geçen sene de bu ödüle layık görülen Susesi Luxury Resort yönetimi “turizm sektöründe hizmet kalitesinin önemli bir göstergesi olan bu ödülü almaktan mutluluk duyduklarını ” belirtti.

Gold Award, müşterilerin anket formlarındaki değerlendirmeleri sonucu veriliyor. Ödüle değer görülen tesis; misafir tatmini, otelin ekibinin mükemmelliği, misafirin kaldığı süre boyunca broşürde geçen tüm imkanların mükemmel şekilde sağlanması kriterleri ile belirleniyor.

TUI misafirleri, ödüllü otelleri TUI internet siteleri ve tanıtım broşürlerinde “Gold Award ” ibaresi ile görüyor. Otel alternatiflerini değerlendirirken, TUI misafirleri için önemli bu ibarenin, karar vermedeki etkisi büyük oluyor.

SUSESİ LUXURY RESORT HAKKINDA
Denize sıfır konumdaki tesis, toplam 600 yatak kapasitesiyle Belek te huzurun, rahatlığın ve konforun en önemli adreslerinden… Misafirlerine sakin ve huzurlu bir tatil seçeneği sunan tesis lüks konsepti ile dikkat çekiyor. 2 kral suit, 15 royal suit, 4 junior suit, 23 triplex suit, , 4 engelli odası, 478 standart oda, 24 göl villa ve 2 adet özel villa ile Susesi, lüks bir tatilin kapılarını açıyor.

Ultra her şey dahil olarak hizmet veren otel, suyun güzelliğini ve dinginliğini merkeze alan etkileyici peyzaj ve mimarisiyle göreni hayran bırakan bir atmosfer sunuyor. Devasa bir göl havuzuna sahip bu benzersiz tesis, son yıllarda dünyanın en çok dikkat çeken tatil merkezlerinden biri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir