Araç çubuğuna atla

SunExpress ile aktarmasız uçuşlar başlıyor

Yurt dışından ülkemize gelen fakat büyük şehirler dışındaki şehirlere gitmek isteyenler için havayolu oldukça sıkıntılı bir dönem yaşamaktaydı. Bu sıkıntılı dönemin farkına varan SunExpress, Almanya ile anadoludaki şehirleri aktarmasız olarak bağlamaya hazırlanıyor.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığının bir ürünü olan SunExpress ile Almanya’dan Türkiye’nin bir çok iline aktarmasız olarak uçmak mümkün olacak. Anadolu şehirlerine Almanya’da direk uçuşların olmaması bir çok gurbetçi ve turistin zorluk yaşamasına neden oluyordu. Bunu fırsat bilen SunExpress yakın zamanda Almanya ile anadolu şehirlerini aktarmasız seferler ile bağlamaya başlayacak.

1 Kasım 2010 tarihinden itibaren başlayacak olan seferler ile Almanya’nın Frankfurt, Münih, Stuttgart ve Düsseldorf şehirlerinden Türkiye’nin Adana, Ankara, Elazığ, Gaziantep, Kayseri, Malatya, Samsun ve Trabzon şehirlerine aktarmasız uçuşlar düzenlenecek. Türk Sivil Havacılığı’nda yeni bir dönemin başlamasına neden olacak bu uçuşlar ile bir çok gurbetçi, istediği şehire aktarmasız olarak ulaşabilecek. SunExpress’in yapacağı bu uçuşların pazarı büyüteceğine dikkat çeken yetkililer yakın zamanda diğer seyahat şirketlerinin de bu tarz uçuşlar düzenlemeye başlayacağını belirtiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir