Araç çubuğuna atla

Sabah Pansiyon

Bir aile işletmesi olan bu konukevi Antalya’nın tarihi kent merkezinde konumlanır ve limandan ve Antalya kent merkezinden 300 metre uzaklıktadır. Bir açık yüzme havuzu bulunan konukevinde, klima ve ücretsiz Wi-Fi sunan odalar bulunmaktadır.

Sabah Pansiyon’un odaları sade mobilyalara ve bir özel banyoya sahiptir. Ayrıca konukevinin havuz çevresinde konumlanan ferah villalarında balkon ve tam donanımlı mutfaklar bulunmaktadır.
Yemenli Restaurant Cafe Bar, taş duvarları ve rustik dekoru ile kapalı bir oturma alanına sahiptir. Sabah Pansiyon’un konukları bahçedeki terasta ev yapımı Türk ve İtalyan spesiyalitelerinin tadını çıkarabilir. Konukevinde vejetaryen yemekler de mevcuttur.

Sabah Pansiyon’un masa tenisi ve çocuk oyun alanı bulunan bir oyun odası vardır. Ayrıca bölgeyi keşfetmek isteyenler için bisiklet ve araba kiralama hizmeti verilmektedir.

Sabah Pansiyon, Hıdırlık Kulesi’ne 200 metreden az mesafededir ve Antalya Havalimanı pansiyondan 13,2 km uzaklıktadır. Talep üzerine havaalanı transfer hizmeti verilmektedir.

Oda sayısı: 16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir