Araç çubuğuna atla

Rıxos İstanbul’daki İlk Tesisini Taksim’de Açtı

Rixos Hotels’in İstanbul’daki ilk oteli Rixos Elysium Suites Taksim açıldı. İstanbul’un ilk dubleks odalı süit oteli olarak hizmete giren Rixos Elysium Suites Taksim, zincirin 14’üncü halkası oldu.

Yüksek standardı, mutfak, yemek ve yaşam bölümünü içinde barındıran geniş odalarıyla dikkat çeken Rixos Elysium Suites Taksim, şehir merkezinde ev konforunda otel hizmeti sunuyor. Türkiye’nin en büyük otel zinciri olan Rixos Hotels’in İstanbul’daki ilk otel projesi olma özelliğini taşıyan Rixos Elysium Suites Taksim, lüks donanımıyla aile ve iş dünyasının tercih sebebi oluyor.

 

Pera ve Bomonti’deki tesisler de hizmete girecek
Bu yıl 10. Yılını kutlayan Rixos Hotels’in İstanbul’a girişinin Taksim projesiyle gerçekleştiğine dikkat çeken Rixos Hotels Markadan Sorumlu Bakan Yardımcısı Başak Erel, “Zincirimizin 14. halkasını Taksim’de açtık. İstanbul’un ilk dubleks oteli olması itibariyle çok özel bir tesis. Taksim’in ardından İstanbul’da Pera ve Bomonti bölgesindeki tesislerimizi hizmete açacağız” dedi.

Dubleks odanın geceliği 220 avrodan başlıyor
Çağdaş iç mimari anlayışı ve gelişmiş teknoloji ürünü özel detayları ile dikkat çeken Rixos Elysium Suites Taksim, 20 katta konumlanan 141 süitten oluşuyor. 1+1 olan oda büyüklükleri ise 86 m2 ile 181 m2 arasında değişiyor. Oda fiyatları ise 220 avrodan başlıyor.

 

260 m2’lik Penthouse’da villa hizmeti

 

Rixos Elysium Suites Taksim’in en üst katında yer alan 260 m2’lik Penthouse, Rixos Hotels’in villa konseptini sunuyor. Konaklamanın yanı sıra özel organizasyonlar için de hizmet veren Penhouse’un geceliği 1.500 avrodan başlıyor.

 

Osmanlı saray hamamları
1.650 m2 alana konumlanan Rixos Royal SPA’da özel hamam konseptiyle Uzakdoğu ve yerel masaj türlerini bir arada sunuyor. Osmanlı saraylarında yer alan hamamlardan esinlenerek oluşturulan bu konseptin içeriğinde, özgün dekorasyon öğeleri dikkat çekiyor.

 

 

Lübnan tatları
Lübnan kültürünün geleneksel tatları Lounge Bar’ı da içinde barındıran Layali Restoran’da Rixos Elysium Suites ev sahipleri ve İstanbullularla buluşuyor. Türkiye’de Lübnan’nın en orjinal geleneksel lezzetlerini sunan Layali Restoran renkli ve canlı anlarla Taksim’de olmanın keyfini yaşatıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir