Araç çubuğuna atla

Rixos Hotels Bu Bayramda da Şahane

Bayram tatillerinin değişmeyen adresi Rixos Hotels, bu yıl Kurban Bayramı’nda sevilen, ünlü bir çok sanatçıya ev sahipliği yapıyor. Antalya ve Bodrum bölgesi otellerinde Sertab Erener, Funda Arar, Candan Erçetin, Mustafa Ceceli, Kubat ve Hüsnü Şenlendirici gibi ünlü sanatçıların sahne şovlarına ev sahipliği yapan Rixos Hotels, şehir otelleri Ankara ve Konya ile de Spa’nın dinlendirici etkisini ve dünya mutfaklarının lezzetlerini konuklarıyla buluşturuyor.
Akdeniz ve Ege’de Yıldızlar Geçidi

Akdeniz’in incisi Rixos Premium Sungate’de 6 Kasım’da Funda Arar, Rixos Premium Bodrum’da Sinan Erkoç sahnen alırken, 7 Kasım’da Rixos Premium Belek Sertab Erener’i; Rixos Sungate ise Kubat ve Hüsnü Şenlendirici’yi ağırlıyor. Mustafa Ceceli 8 Kasım’da Rixos Premium Belek’de Candan Erçetin ise Rixos Sungate’de Rixos misafirleri ile buluşuyor. Ünlü DJ Suat Ateşdağlı 8 Kasım’da sahne alacağı Rixos Premium Bodrum’da müzikleri ile otel konuklarını bu bayram da eğlendiriyor.

Rixos Lares ve Rixos Tekirova’da ise özel Latin , Samba, Oryantal geceleri ve canlı müzik performansları ile misafirlerine unutulmayacak bir bayram programı sunuyor.

Çocuklar da Bayram Ediyor

Çocuklar da bu bayram Rixy Çocuk Kulübü’nde doyasıya eğleniyor. Rixos Premium Belek bayram boyunca düzenlediği Rixy uçurtma festivali, çocuk sirki, palyaço gösterisi ve karikatür sergisi ile çocuklara da unutulmaz, farklı ve eğlenceli bir tatil sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir