Araç çubuğuna atla

Paloma Renaissance Resort & Spa’ya, TUI’den çevre ödülü

Paloma otel gruba bağlı Paloma Renaissance Resort & Spa oteli, Avrupa’nın en büyük turizm şirketler grubu TUI’nin çevre ödülüne layık görüldü.

Almanya’nın önde gelen gruplarından TUI’nin her yıl çok titizlikle ve zor şartlarla verdiği çevre ödüllerine bu sene Beldibi otellerinden Paloma Renaissance Resort & Spa layık görüldü.

Tesisten yapılan açıklamada, “Bu ödül kazanılan TUI Holly ödülüyle birlikte Paloma Hotels grubunun misafir memnuniyetine ve çevre duyarlılığına verdiği öneminin altını çiziyor” denildi.

Sürdürebilir turizm ile birlikte aktif olarak çevrenin sosyal açıdan korunmasına destek vermek her otelin önemli vazifelerinden bir tanesinin olduğunun altını çizen TUI Almanya Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Volker Bötcher, hakkıyla bu ödüle laik görülen Paloma Renaissance Resort & Spa’yı özel bir mektup ile kutladı.

Paloma Renaissance Resort & Spa otelin Genel Müdürü Ali Zengin ise ödül ile ilgili olarak şu değerlendirmeyi yaptı:
“TUI tarafından geleneksel olarak her yıl son derece büyük bir titizlikle ele alınan çevre politikası uygulamaları ve devamında takdim edilen bu önemli ödülü aldığımız için son derece yüksek bir gurur duymaktayız. Özelikle belirtmek isterim ki; Otelimiz bünyesinde var olan Green Team her ay düzenli olarak çevre politikaları hakkında toplantılar düzenler, önemli faaliyetlerde bulunur ve mutlak suretle konuları ciddiyetle ele alıp sosyal sorumluluklarımızı yerine getirir. TUI Çevre ödülü programına geçen yıl giriş kaydımızı yaptırdık. Bu kapsamda Dünya genelinde sadece 100 otele takdim edilen bu değerli ödülü TUI Çevre Uygulaması Kurulu, misafir memnuniyeti sonuçları ve yapılan denetimler doğrultusunda kazandık. Elde ettiğimiz bu memnuniyet verici ödülün kazanılmasında sahiplik duygusu sergileyen tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir