Araç çubuğuna atla

OTI Holding, yeni tatil portalı kurdu

OTI Holding, iç pazarda Odeon Tour’un ardından yeni internet satış portalı HMSTatil.com’u 20 Eylül 2011 tarihinde hizmete sokacak. www.hmstatil.com web sitesi, yerli tatilcilere, uygun fiyatlarla güvenli ve kaliteli tatil satın alma fırsatı sunacak.

HMSTatil.Com, 20 yıldır turizm sektöründe faaliyet gösteren OTI Holding bünyesindeki HMS Tatil markası çatısı altında, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu, tatil paketi, uçak bileti, araç kiralama, yurt içi, yurt dışı tur ve kültür turları hizmetlerini tatilcilere sunacak. Kullanıcı dostu tasarımı ve uygulamalarıyla fark yaratan site, ‘Tatil Bul’ ve ‘Tatil Paketim’ uygulamaları ile tatilcilerin hem yurtiçi hem yurtdışı seyahatlerini A’dan Z’ye planlamalarını ve seçim süreçlerini basitleştirmeyi hedefliyor.
İnternet sitesinde yer alan ‘Tatil Bul’ uygulaması ile tatil severler istedikleri bölge, otel, tarih – fiyat aralığı ve kişi sayılarını seçerek hızlı şekilde aradıkları tatil seçeneklerini listeleyebiliyorlar. Bu listede yer alan oteller arasından da yine fiyata, otel adına, otel yerine ve konsepte göre artan ve azalan sıralamalar yaparak sonuçları filtreleyebiliyorlar.

Site isteyen tatilcilere paket tur oluşturacak
Sistemde bulanan ‘Tatil Paketim’ uygulaması ise, kullanıcılara hem konaklama hem uçak seçeneklerini tek bir pakette karşılarında görme imkanı sağlıyor. Seçimlerini yaptıktan sonra en ucuz seçenekten en pahalıya doğru konaklama ve uçak alternatiflerini liste halinde gören tatil severler, kendilerine en uygun seçeneği seçip toplu olarak satın alabiliyorlar.

Call Center’a ağırlık verilecek
Sitede tüm alışverişler kredi kartı ile online olarak, EFT, Havale ile ya da direkt Call Center aranarak gerçekleştirilebilecek. Ayrıca tüm kredi kartlarına taksit imkanı sağlanan sitede, özellikle Call Center hizmetine ağırlık verecek. Sosyal medyada da aktif bir şekilde yerini alacak olan HMSTatil’in Facebook, Twitter ve FriendFeed sayfalarında özel fırsatlar duyurulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir