Araç çubuğuna atla

Oted Antalya 2011 E Eğitimle Girdi

OTED Antalya 2011 toplantısını 04.01.2011 tarihinde gerçekleştirdi. Eğitmen Esra Okur tarafından verilen Bedeniniz Konuşuyor eğitimine toplantıya katılan Housekeeperler yoğun ilgi gösterdi.

EXPER CLEANING SOLUTIONS un sponsorluğunda gerçekleşen toplantıda OTED Antalya yönetim kurulu 2011 yılında yapacakları faaliyetler ve yatak yarışması ile ilgili bilgi verdi.

HUMAN EXPER İnsan kaynakları şirketinin çatısı altında; 2010 yılı aralık ayı itibarıyla faaliyete başlayan EXPER CLEANING SOLUTIONS outsource housekeepıng hizmetleri, bina bakım hizmetleri, temizlik personeli desteği ve dönemsel temizlik hizmetleri ile geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.ECS ISO 9001:2008-ISO 10002:2006 yönetim sistemlerine uygun olarak şirket faaliyetleri oluşturulmuş olup bu sistemler doğrultusunda yürütülmektedir.

ECS proje koordinatörü Hale Kapsız toplatıya katılan housekeeperlara outsource hizmetin önemi ve işletmelere sağlayacağı faaliyetlerle ilgili bilgi vererek; ECS nin deneyimli ve profesyonel kadrosuyla hizmet verdiği tüm alanlarda müşteri memnuniyetini, üstün kalite ve düşük maliyetlerle buluşturmuş daima güvenebileceğiniz her zaman aranan çözüm odaklı iş ortaklığı hedefiyle yola çıktıklarını ve toplam kalite anlayışıyla, müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, teknoloji ve bilgiye yaptığı yatırımla sektör standardını sürekli iyileştiren, ulusal ve uluslararası pazarda liderliği hedeflediğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir