Araç çubuğuna atla

Onur Air bayramda 110.000 kişi taşıyacak

Onur Air, bayram tatili süresince filosundaki daha büyük kapasiteli uçakları kullanıp günde 3 bin ek koltuk sayısı artışıyla seferler düzenleyecek.

İstanbul Atatürk Havalimanı merkezli uçuşlar gerçekleştiren Onur Air, Ramazan Bayramı dönemindeki yoğun talebi karşılamak için iç hat uçuşlarında kullandığı 180 koltuk kapasiteli A320 tipi uçakları yerine söz konusu dönemde 220 koltuklu A321 tipi uçaklarıyla hizmet verecek. Böylece Onu Air iç hatlarda günde 3 bin koltukluk kapasite artışı gerçekleştirecek. 27 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasındaki bayram tatili süresince iç hatlarda 110 bin kişiyi taşımayı planlayan Onur Air’in uçuşları şimdiden birçok günde yüzde 95 doluluk oranına ulaştı.

Yolcuların en fazla ilgi gösterdiği uçuş noktaları iç hatlarda Antalya, Bodrum, İzmir, Dalaman ve Trabzon olurken dış hatlarda ise Kıbrıs ve Paris öne çıkıyor.

Uyarı: Havalimanlarına erken gelin
Bayram tatili süresince özellikle havalimanları girişlerinde çok fazla yoğunluk bekleniyor. Bu nedenle yolcularımızın havalimanlarına her zamankinden daha önce gelerek işlemlerini yaptırmalarını tavsiye ediliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir