Araç çubuğuna atla

Mövenpick Hotel Istanbul’dan Her Zevke Uygun Yılbaşı Sepetleri

Mövenpick Hotel Istanbul, yeni yıla özel olarak, iş arkadaşlarınız ve dostlarınız için birbirinden leziz ikramlarla dolu özel yılbaşı sepetleri hazırladı.

 

İçerik ve renkleri, yakut, zümrüt, elmas ve ametist gibi değerli taşlar üzerinden yola çıkılarak 6 farklı konseptte tasarlanan yılbaşı sepetleri; ev yapımı çikolatalar, Noel kurabiyeleri, karışık drajeler, içecekler, yılbaşı süsleri ve daha pek çok sürpriz hediyeden oluşuyor.

 

Her zevke hitap eden zarif yılbaşı sepetlerinin yanı sıra sevdiklerinizi, seçkin gastronomi ürünleriyle hazırlanan GourmeT sepeti ile de şımartabilirsiniz.

 

Mövenpick Hotel Istanbul kalitesi ve şıklığını her detayında hissedeceğiniz Yılbaşı Sepetleri 390 TL’den başlayan fiyatlarla GourmeT’de sizleri bekliyor.

Yılbaşı sepetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0212 319 29 29’dan Mövenpick GourmeT’yi arayabilirsiniz.

Mövenpick Hotels & Resorts hakkında:

Mövenpick Hotels & Resorts, 14.000’in üzerinde çalışanı ile 25 ülkede 71 otel ve tatil köyü ile hizmet vermektedir. Ayrıca Ankara (Türkiye), Dubai (4 proje – Birleşik Arap Emirlikleri), Abu Dhabi (3 proje – Birleşik Arap Emirlikleri), Şanghay (Çin) ve Dharamshala (Hindistan) olmak üzere planlanan veya yapım aşamasında olan 30 projesi daha bulunmaktadır. Hedef pazarı olan Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya’da büyüme ve gelişmeye önem veren Mövenpick Hotels & Resorts, iş ve konferans otelciliği ile tatil yörelerinde resort otelciliği yapmakta ve otellerinin bulunduğu tüm bölgelerin karakteristik özelliklerini korumaya ve saygı göstermeye büyük önem vermektedir. Üst düzey bir otel yönetim şirketi olarak konumlandırılan ve merkez ofisi Zürih’te bulunan İsviçre kökenli Mövenpick Hotels & Resorts, konuklarını kişiye özel hizmet anlayışı çerçevesinde sunduğu kaliteli servisi, eşsiz lezzetleri ve çevreye duyarlı yaklaşımı ile ağırlamaktadır. Otel grubunun %66,7’sine Mövenpick Holding, % 33,3’üne ise Kingdom Group sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir