Araç çubuğuna atla

Mövenpick Hotel İstanbul’da Kestaneli Lezzetler

Soğuk havaların vazgeçilmez lezzeti kestane, baştan çıkarıcı sunumlarıyla AzzuR Restaurant’ta tutkunlarıyla buluşuyor.

Bıldırcın konfit ve nar ile sunulan kestane çorbası, porçini mantarlı krem sos ile servis edilen kestaneli linguine ve kestane ile kaplanmış levrek gibi yaratıcı tatların ve kestaneli Mont Blanc gibi leziz tatlıların yer aldığı bu muhteşem menüyü, 25-30 Kasım 2011 tarihleri arasında dilerseniz öğlen iş yemeklerinde, dilerseniz keyifli bir akşam yemeğinde tadabilirsiniz.

Ayrıca kestaneli lezzetleri evde sevdikleriyle de paylaşmak isteyenler için aynı tarihler arasında GourmeT’de nefis kestaneli tart ve pastalar satışa sunuluyor.

Kestanenin klasik ve yaratıcı yorumlarını deneyerek kışın gelişini müjdeleyen bu lezzet şölenine siz de katılmak isterseniz 0212 319 29 29 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Mövenpick Hotels & Resorts hakkında:

Mövenpick Hotels & Resorts, 14.000’in üzerinde çalışanı ile 25 ülkede 71 otel ve tatil köyü ile hizmet vermektedir. Ayrıca Ankara (Türkiye), Dubai (4 proje – Birleşik Arap Emirlikleri), Abu Dhabi (3 proje – Birleşik Arap Emirlikleri), Şanghay (Çin) ve Dharamshala (Hindistan) olmak üzere planlanan veya yapım aşamasında olan 30 projesi daha bulunmaktadır. Hedef pazarı olan Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya’da büyüme ve gelişmeye önem veren Mövenpick Hotels & Resorts, iş ve konferans otelciliği ile tatil yörelerinde resort otelciliği yapmakta ve otellerinin bulunduğu tüm bölgelerin karakteristik özelliklerini korumaya ve saygı göstermeye büyük önem vermektedir. Üst düzey bir otel yönetim şirketi olarak konumlandırılan ve merkez ofisi Zürih’te bulunan İsviçre kökenli Mövenpick Hotels & Resorts, konuklarını kişiye özel hizmet anlayışı çerçevesinde sunduğu kaliteli servisi, eşsiz lezzetleri ve çevreye duyarlı yaklaşımı ile ağırlamaktadır. Otel grubunun %66,7’sine Mövenpick Holding, %33,3’üne ise Kingdom Group sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir