Araç çubuğuna atla

Mövenpick Hotel Istanbul’da Gurme Bir Brunch’la Pazar Keyfi

Mövenpick Hotel Istanbul, yoğun bir haftanın ardından Pazar günü uyku keyfini uzatmak ve yeni haftaya güzel bir başlangıç yapmak isteyenler için muhteşem bir brunch sunuyor.

Her Pazar 12.00-15.00 saatleri arasında AzzuR Restaurant’ta düzenlenecek olan brunch’ta Başaşçı David Hoyle ve ekibi tarafından hazırlanan Türk kahvaltılık çeşitleri, Akdeniz mutfağından seçkin örnekler, dilediğiniz malzemelerle hazırlanan omlet ve makarnalar, lezzetli suşiler, baştan çıkarıcı tatlılar ve dünyaca ünlü Mövenpick dondurmalarını tadabilirsiniz.

Siz brunch’ınızın keyfini çıkarırken çocuklarınız da onlar için özel olarak hazırlanmış oyun alanında eğlenecekler.

KDV dahil 69 TL olan brunch, 0-6 yaş arası çocuklara ücretsiz, 7-12 yaş çocuklara %50 indirimlidir.

Mövenpick Hotels & Resorts hakkında:
Mövenpick Hotels & Resorts, 14.000’in üzerinde çalışanı ile 25 ülkede 71 otel ve tatil köyü ile hizmet vermektedir. Ayrıca Ankara (Türkiye), Dubai (4 proje – Birleşik Arap Emirlikleri), Abu Dhabi (3 proje – Birleşik Arap Emirlikleri), Şanghay (Çin) ve Dharamshala (Hindistan) olmak üzere planlanan veya yapım aşamasında olan 30 projesi daha bulunmaktadır. Hedef pazarı olan Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya’da büyüme ve gelişmeye önem veren Mövenpick Hotels & Resorts, iş ve konferans otelciliği ile tatil yörelerinde resort otelciliği yapmakta ve otellerinin bulunduğu tüm bölgelerin karakteristik özelliklerini korumaya ve saygı göstermeye büyük önem vermektedir. Üst düzey bir otel yönetim şirketi olarak konumlandırılan ve merkez ofisi Zürih’te bulunan İsviçre kökenli Mövenpick Hotels & Resorts, konuklarını kişiye özel hizmet anlayışı çerçevesinde sunduğu kaliteli servisi, eşsiz lezzetleri ve çevreye duyarlı yaklaşımı ile ağırlamaktadır. Otel grubunun %66,7’sine Mövenpick Holding, %33,3’üne ise Kingdom Group sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir