Araç çubuğuna atla

Letoonia Golf Resort

Belek plajından sadece 500 metre mesafede bulunan bu 5 yıldızlı tesis, kapalı ve açık yüzme havuzları ile birlikte su sporları da sunmaktadır. Ayrıca golf dersleri ve bir spa bulunmaktadır.

Letoonia Golf Resort, yemyeşil bahçelere bakan, her birinde özel balkon bulunan klimalı odalar ve bungalovlar sunmaktadır. Hepsinde minibar, uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi vardır.

Letoonia’nın kendi bünyesinde öğrenmek ve pratik yapmak için driving range ve putting green sahaları mevcuttur. Plaj etkinlikleri Akdeniz’de sörf ve parasailing yapma imkanı sunmaktadır. Ayrıca, 4 adet tenis kortu bulunmaktadır..

Konuklar yarı olimpik yüzme havuzunda yüzebilir veya su kaydıraklarında eğlenebilirler. Letoonia’da sağlıklı yaşam merkezi, Türk hamamı, buhar odası ve masaj olanakları vardır. Ayrıca yoga dersleri de verilmektedir.

Tesiste balık restoranı, Türk ve Asya mutfakları dahil olmak üzere 3 alakart restoran bulunmaktadır. Tesisteki 8 adet barın hepsinde içki servis edilmekte olup, vitamin barda bitkisel çaylar sunulmaktadır.

Oda sayısı: 492

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir