Araç çubuğuna atla

Kemer’in Kış Turizmine “Oflaz Turizm” Damgası

Oflaz Turizmin sahibi Ozan Güven, Kemer Kaymakamı Murat Bulacak’ı makamında ziyaret etti.

21 Ocak– 27 Ocak 2012 tarihleri arasında, 2011 – 2012 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası Antalya-Kemer’de Limra Otel’de düzenlenecek, yaklaşık iki bin kişi Kemer’e gelecek ve bine yakın sporcu ve aileye ise Oflaz turizm, konaklama ve ulaşımlar konusunda hizmet verecek.

Kemer bölgesinde son dönemde adı sıkça duyulmaya başlayan ve hizmet kalitesiyle güvenilir bir Acente olma unvanını kazanan Oflaz Turizm, 2012 yılına da iyi bir başlangıç yaptı. 21 Ocak– 27 Ocak 2012 tarihleri arasında, 2011 – 2012 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası Antalya-Kemer’de Limra Otel’de düzenlenecek, yaklaşık iki bin kişi Kemer’e gelecek ve bine yakın sporcu ve aileye ise Oflaz turizm, konaklama ve ulaşımlar konusunda hizmet verecek. Oflaz Turizm Şampiyona için Kemer’e gelecek olan konuklarını Şampiyonanın yapılacağı Limra Otele beş dakika mesafede yer alan Kiriş Alinda Otel’de en iyi şartlarda ağırlayacak.

Oflaz Turizm Sahibi Ozan Güven, Kemer Kaymakamı Murat Bulacak’ı makamında ziyaret ederek konu ile ilgili bilgiler verdi ve Kemer’in kış turizmine verdikleri katkıları anlattı. Kendilerini kabul eden Kaymakam Bulacak’a teşekkür eden Ozan Güven, “ Öncelikle Sayın Kaymakamımızın bizleri kabul etmesi ve düşüncelerimizi dinlemesinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim. 2011 – 2012 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası 21 Ocak– 27 Ocak 2012 tarihleri arasında Antalya-Kemer’de düzenlenecek ve yaklaşık iki bin kişi Kemer’e gelecek. Bizlerde Oflaz Turizm olarak yaklaşık bin kişiye yakın sporcu ve aileleri için konaklama ve ulaşımlar konusunda hizmet vereceğiz. Bu konuda Kemer Kiriş’de bulunan Akka Alinda Hotel ile anlaşmıştık. Şampiyona boyuca konuklarımıza en iyi şekilde ev sahipliği yapıp, ulaşımları konusunda da her türlü yardımı sağlayacağız.” dedi.
Oflaz Turizm Sahibi Ozan Güven, 21 Ocak 2012 günü Kiriş’de bulunan Akka Alinda Hotel’de bir plaket töreni yapacaklarını ve Türkiye’nin dört bir yanından gelecek takımların yetkililerine Oflaz Turizm olarak plaketler vereceklerini söyledi. Plaket törenine Kemer Kaymakamı Murat Bulacak’ı da davet eden Güven, Şampiyonanın kış turizmine de büyük katkı sağladığını da sözlerine ekledi.

Kemer Kaymakamı Murat Bulacak ise,herhangi bir terslik olmaz ise törene katılmak istediğini ve Kemer turizmine katkı sağlayan her organizasyonun büyük bir önem taşıdığına dikkat çekti. Bulacak, Oflaz Turizmin Kemer turizmine yaptığı katkı için teşekkürlerini sunarak, Ozan Güven’i başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir