Araç çubuğuna atla

Kemer Rose Residence Beach Otel’de Futbol Turizmi Hareketliliği

Halil ÖNCÜ ( KEMER )
Kemer Merkezde 12 ay boyunca açık olan Rose Residence Beach Otel, kış aylarında ağırlığını verdiği futbol turizminde hareketlilik yaşıyor. 4 ayrı ebatlarda bulunan futbol sahaları ile futbol turizmine hizmet veren Rose Rose Residence Beach Otel , sezon arası kamplarını yapmak isteyen birçok futbol kulübüne de ev sahipliği yapacak.

Türkiye Liglerinde yer alan birçok takımın yanı sıra, Kazakistan, Azerbaycan, Rusya, Macaristan,Romanya,Norveç gibi birçok ülkenin çeşitli liglerinde oynayan futbol takımları kamp için Rose Residence Beach Otel ‘e gelecek. Bu arada Galatasaray’ın teknik Patronu olan George Hagi’nin Romanya’da bulunan futbol okulu takımları da Rose Residence Beach Otel’de devre arası kamplarını gerçekleştirecek.
Rose Hotels Genel Koordinatörü Yeliz Gül Ege, futbolda devre arası olması nedeniyle bir hareketlilik yaşadıklarını belirtken, “ Futbol turizmi adına Kemer’in pay laması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2 normal ölçülerde çim sahamız ve iki adette de sentetik olan sahamızda bu devre arasında birçok takıma ev sahipliği yapacağız. En az 25 takımın bu yıl otelimizde kamp yapmasını bekliyoruz. Şu ana kadar Türkiye liglerinden İskenderun Demirçelik, Çankısırıspor, Bingöl Belediye, Denizli Belediye, Zeytinburnuspor, Kazakistan Süper Lig takımlarından İrtish Pavlodar, Azerbeycan Süper Lig takımlarından Turan Tovuz ve Corgia Hagi Futbol Akademi Okulu futbol takımları kamp için Rose Residence Beach Otel ‘i seçti. Norveç, Almanya, Rusya,Macaristan ve Romanya 1. ve 2. Liginde oynayan bir çok takım ile Rusya Genç Milli takımı da kamplarını Kemer’de Rose Residence Beach Otelde yapacaklar.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir