Araç çubuğuna atla

Kartallar, Jolly Tur’la Braga’yı Fethediyor!

14 Şubat Braga – Beşiktaş maçı yaklaşıyor. Siz de bu önemli maçta takımınızın yanında olabilir ve onlara ihtiyacı olan desteği verebilirsiniz!

Beşiktaş, elde ettiği başarılı sonuçlarla Avrupa sınavında emin adımlarla yoluna devam ediyor. Sıradaki rakip, Portekiz’in önemli takımlarından Braga… Takımınızı her zaman ve her yerde olduğu gibi Braga’da da desteklemek ve Kara Kartal’ın bir başka başarısına daha tanıklık etmek için sizi de sevdiklerinizle Braga’ya bekliyoruz!

469 Euro’dan başlayan 2 günlük maç turlarında; ilk gün, Porto şehir turu yapıyoruz. Portekiz’in dünyaca ünlü Porto Katedrali, tarihi şarap mahzenleri, Liberdade Meydanı, Tore Dos Clerigos Kulesi, Arrabida Köprüsü göreceğiniz yerler arasında. Bu unutulmaz turun ardından Beşiktaş’ımızı maç öncesi yapacağı son antrenmanında ziyaret ediyor ve kendilerine hep birlikte moral veriyoruz!

Jolly Tur güvencesi ve deneyimli rehberleri eşliğinde gerçekleştireceğiniz bu güzel turun ardından, 14 Şubat gecesi takımınızı coşkuyla desteklemek için stadyumdaki yerinizi alabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde, biricik sevgiliniz Beşiktaş’ı yalnız bırakmayın! Tüm Kartalları bekliyoruz!

Rezervasyon yaptırmak için www.jollytur.com ‘u ziyaret edebilir veya 444 0 644 no’lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir