Araç çubuğuna atla

Kaptan Pilot Osman Terzioğlu, Yılın En İyi Büyükbabası Oskarı Olarak Veda Etti

İSTANBUL- Türk Hava Yolları’ndaki görevine 62 yaşında veda eden Kaptan pilot Osman Terzioğlu, çalışma hayatını üzerinde ‘yılın en iyi büyükbabası oskarı’ yazılı temsili oskar alarak noktaladı. Stutgart’tan İstanbul’a saat 14.45’de son uçuşunu gerçekleştiren emektar kaptan, mesai arkadaşları tarafından çiçek ve balonlarla karşılandı. Arkadaşları, Osman Terzioğlu’na emeklilik hatırası olarak, üzerinde ‘yılın en iyi büyükbabası’ yazan temsili oskar ödülü hediye etti.Duygularını dile getiren Terzioğlu, 24 yı Türk Hava Yolları’ndaki görevine 62 yaşında veda eden Kaptan pilot Osman Terzioğlu, çalışma hayatını üzerinde ‘yılın en iyi büyükbabası oskarı’ yazılı temsili oskar alarak noktaladı.

Stutgart’tan İstanbul’a saat 14.45’de son uçuşunu gerçekleştiren emektar kaptan, mesai arkadaşları tarafından çiçek ve balonlarla karşılandı. Arkadaşları, Osman Terzioğlu’na emeklilik hatırası olarak, üzerinde ‘yılın en iyi büyükbabası’ yazan temsili oskar ödülü hediye etti.
Duygularını dile getiren Terzioğlu, 24 yıl hava kuvvetleri 19 yıl da THY’de görev yaptığını belirterek, zorunlu emekliliğin ardından bundan sonra Pegasus Havayolları’nda çalışacağını söyledi.
Terzioğlu, yabancı pilotların 65 yaşına kadar çalıştırıldığını ancak kendilerine bu şansın verilmediğinden yakındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir