Araç çubuğuna atla

JW Marriott Ankara, Topladığı 10 Bin TL Yardımı Somali’ye İletti

Temmuz 2011’den bu yana Ankara’nın yeni iş ve yaşam merkezi Söğütözü’nde hizmet veren JW Marriott Ankara, Ramazan ayında başlattığı kampanyada Somali’li çocuklar için 10 bin TL yardım topladı.

JW Marriott Ankara bünyesinde hizmet veren ana restoranı Fires & Flavors’ın Ramazan’a özel hazırladığı kampanya ile son 60 yılın en büyük kuraklığını yaşayan Somali’li çocuklar için 10 bin lira toplandı.

Yatırımcılığını Özdoğan Grup’un üstelendiği JW Marriott Ankara Ramazan ayı boyunca her özel açık büfe iftar menüsünden gelen gelirin 5TL’sini Somali’ye bağışlayarak Ramazan’ın bütünleştirici paylaşım ruhunu misafirleri ile birlikte yaşattı.

Ramazan ayı boyunca toplanan yardım, geçtiğimiz günlerde JW Marriott Ankara Genel Müdürü Khaled Al Jamal ve Özdoğan Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özdoğan tarafından Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) yetkililerine iletildi. TÜROFED’in yaşanan bu büyük açlık felaketine destek olmak üzere Türk Kızılayı önderliğinde başlattığı yardım kampanyası ile Somali halkının yaralarının bir nebze olsun sarılması hedefleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir