Araç çubuğuna atla

Jolly Tur 25. Yılını Acenteleriyle Kutladı

Turizm sektörünün önde gelen isimlerinden Jolly Tur, geçtiğimiz gün acenteleriyle bir araya gelerek kuruluşunun 25. yılını kutladı.

Sensimar Belek Resort & SPA’da gerçekleşen 2 günlük kutlamaya Jolly Tur yönetimi Mete Vardar liderliğinde, tam kadro olarak katıldı. Tanışma kokteyliyle başlayan kutlamalar, düzenlenen 25. yıl toplantısıyla devam etti. Toplantıda acente yetkilileri ve Jolly Tur yönetimi sektörle ilgili güncel konulara değinerek, Jolly Tur’un gelecek planları üzerine fikir alışverişinde bulundu. Toplantının ilerleyen dakikalarında, Jolly Tur’un yeni projesi “Jolly Akademi”nin de lansmanı yapıldı. Sektördeki tecrübesiyle gençlere yeni iş imkanları sağlamak ilkesiyle hayata geçen Jolly Akademi, verdiği eğitimlerle katılımcılarını tam donanımlı birer call center çalışanına dönüştürecek.

25. yıl kutlamalarının 2. gecesinde katılımcılar düzenlenen yemekte bir araya geldi. Katılımcıların, kutlamanın adına yakışır şekilde eğlendiği geceye, Jolly Tur’un geçmişten bugüne 25 yılını anlattığı video damgasını vurdu. Yine Jolly Tur çalışanlarını resmeden mizahi slayt çalışması da geceye katılanları bir hayli güldürdü.

25. yılın kendileri için oldukça önemli bir dönüm noktası olduğunu vurgulayan Mete Vardar, yapılan kutlamaların yalnızca bir başlangıç olduğunu ve önümüzdeki günlerde bizleri daha büyük sürprizlerin beklediğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir