Araç çubuğuna atla

Jolly Tur 25. Yılında Yerinde Duramıyor!

25 yıllık tecrübesi ile sunduğu kaliteli hizmeti, satış öncesi ve sonrasında uyguladığı müşteri memnuniyeti yönetimi ile sektörün öncü kuruluşlarından olan Jolly Tur, 2012’ye büyük hedefler ve muhteşem sürprizlerle giriyor! En prestijli oteller, uzman rehberler eşliğindeki yurtdışı ve kültür turları, eğlencenin adresi Kıbrıs otelleri ve kayakseverlerin gözdesi kış otelleri, Jolly Tur farkıyla sizlerle buluşmaya devam ediyor. Turizmin başarılı markası Jolly Tur, yeni tatil sezonunda 400 bin kişiye avantajlı koşullarda tatil imkanı sunmayı hedefliyor.

25. yılını kutlayan Jolly Tur, tatilseverlere muhteşem sürprizler sunmaya devam ediyor. Jolly Tur, yeni kampanyasında 10 Ocak – 6 Şubat tarihleri arasında tatil rezervasyonu yaptıran herkese hediye kazanma şansı sunuyor.

Jolly Tur Pazarlama Müdürü Deniz Umut Dereli, sürpriz kampanya ve Jolly Tur’un 2012 hedefleriyle ilgili yaptığı açıklamada “Sektörünün en yüksek iş hacmine ve ürün çeşitliliğine sahip, tüketici memnuniyetini firma politikası olarak benimseyen ve bu doğrultuda hizmet sunan Jolly Tur’un, 2011 yılı için planlanan büyüme hedeflerini gerçekleştirdiğini ve yurtdışında %41, yurtiçinde %27, kültür turlarında %25, Kıbrıs departmanında ise %30’luk ciro artışı meydana geldiğini belirtti. Dereli, genel şirket cirosunda ise %30’luk artış kaydedildiği bilgisini verdi. Şirketin 2012 büyüme hedefi ise %40 olarak işaret etti.

Jolly Tur Pazarlama Müdürü Deniz Umut Dereli sözlerine 25. yılın, Jolly Tur için dönüm noktası niteliğinde ve yeniliklerle dolu bir yıl olacağını vurgulayarak “Geçtiğimiz günlerde açılışını gerçekleştirdiğimiz Jolly Akademi bu yeniliklerin bir parçası. Burada düzenlediğimiz kurslarla, katılımcılarımızın turizm sektöründen profesyonellerle bir araya gelmesini sağlıyor ve onlara iş imkanı sağlıyoruz. Nitelikli personel yetiştirmeyi amaçlayan projemiz de yine Türkiye’de bir ilki oluşturuyor.” diye devam etti.

Dereli, düzenlemiş oldukları 25. yıl özel çekilişli kampanyasıyla yine bir başka ilke imza atmış olduklarının da altını çizerek “Bildiğiniz gibi erken rezervasyon fırsatları halihazırda tatilciler için oldukça cazip bir kampanya. Biz bu kampanyayı özel hediyelerimizle birleştirerek, tatilcilerimize 25 tatil dolu yıl için teşekkür etmek istedik. Çekilişli kampanyamız sayesinde, tatil severler hem tatillerini erkenden garanti altına alıyor, hem de birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansını yakalıyor” diye sözlerine devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir