Araç çubuğuna atla

Intra Tours, Milano’da toplantı-kongre acentelerine tanıtım yaptı

Intra Tours, 15 Eylül’de Türk Havayolları’nın ve Milano’nun en önemli 16 toplantı ve kongre (M.I.C.E) acentesinin katıldığı yarım günlük Türkiye Tanıtımı seminerine ev sahipliği yaptı.

Kongre ve toplantı (M.I.C.E.) pazar oyuncularının dikkatini Türkiye’nin potansiyeline çekmek ve Intra Tours – DMC tarafından sağlanan destinasyon servisleri, konaklama alternatifleri, kara ve hava taşımacılığı çözümleri konusunda bilgi ve vermek amacıyla İtalya’nın Milano kentinde bir seminer düzenlendi.

Intra Ceo’su Ertuğrul Karaoğlu’nun
sunumu ilgi çekti


Intra Ceo’su Ertuğrul Karaoğlu’nun
sunumu ilgi çekti

Katılımcılar, Intra Ceo’su Ertuğrul Karaoğlu’nun Türkiye tanıtımını ve M.I.C.E yelpazesinde arz edilebilecek yeni coğrafyalar hakkındaki tanıtımını ilgiyle izlediler. Daha sonra son Türk Hava Yolları temsilcisi Latif Şahin de seminerde bir sunum yaptı. Intra Tours’un MICE Koordinatörü Pınar Gündoğdu’nun, M.I.C.E. Intra Tours’un ürün yelpazesini anlattığı sunum ile tanıtım semineri tamamlandı.

Intra Tours’tan yapılan açıklamada, “Intra nın bu aktivitesi katılımcılara yeni alternatifleri hakkındaki bilgilenme, ülkemiz ve sunduğu ürünleri analiz etme fırsatı sağladı” denildi.
Seminerin ardından gelen soru cevap bölümünün sonunda katılımcılara sertifikaları verildi ve ardından Ramada Hotel’de öğle yemeği yenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir