Araç çubuğuna atla

IMEX- Amerika’da ICVB’nin Etkinlikleri İlgi Gördü

ICVB ve New York Ataşeliği tarafından organize edilen 200 metrekarelik bir stant ile Avrupa pavyonunda yer alan Türkiye; fuarın en büyük stantlarından biri oldu.

Türkiye standında İstanbul ve Antalya Kongre Bürolarının yanı sıra; THY, kongre merkezleri, otel, etkinlik mekanları ve acentaların yer aldığı 26 sektör kuruluş katılımı ile temsil edildi. Fuar süresince Türkiye standı; Kurukahveci Mehmet Efendi firması sponsorluğunda yapılan Türk kahvesi ikramı ve Baklava ikramları ve Hat Sanatçısı Gösterisi ile göz doldurdu.

İstanbul, ICVB temsili ile Avrupa Birliği şehirleri arasında

IMEX Fuarı’nda bu yıl 17 Avrupa destinasyonu ev sahipliğinde gerçekleşen “Euro Party” davetinde; Türkiye ve İstanbul’ da ev sahibi olarak yer aldı.

ICVB’nin de üye olduğu PCMA’nın (Professional Convention Management Association) Avrupa şehirleri ile birçok ortak projesinde yer alan İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu; IMEX Fuarı’nda bu yıl Avrupa destinasyonları olarak ortak bir parti verdi.

“Euro Party” daveti esnasında yapılan çekilişte diğer Avrupa destinasyonlarının yanı sıra, İstanbul ve Antalya tatil paketleri de hediye olarak verildi. Ortaklaşa gerçekleşen “Euro Party” sırasında şarap ve baklava ikramları ile davetli alıcılar Türkiye standında ve diğer Avrupa stantlarında ağırlandı.

Davetin büyük ödülü ICVB tarafından sunulan; 2 adet THY comfort class bilet, Sofa Otel’de konaklama, Meptur, Dekon ve Apricot Travel tarafından sağlanan transferler, şehir turu, akşam yemeği ve boğaz turu ile “İstanbul Rüya Paketi” idi.

Kongreye 7 bin delege katılıyor

ICVB ayrıca Grand Cevahir Hotel ve Eresin Crowne İstanbul’da da konaklama paketleri sundu. “İstanbul Rüya Paketi” Uluslararası Dış Araştırmaları Derneği Direktörü Leslie Zeck tarafından kazanıldı. İstanbul’a da alınmaya çalışılan kongreye her yıl 7000 delege katılıyor.

ICVB ; 11-13 Ekim tarihlerinde düzenlenen fuarda ICVB Başkan Vekili Yılmaz Tecmen, Genel Müdür Elif Balcı Fisunoglu ve Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ayça Şentop tarafından temsil edildi.

Gün boyu süren grup sunumları ile 200’den fazla davetli alıcı stantta ağırlandı ve randevu programı çerçevesinde ICVB çeşitli büyüklükteki kongre, toplantı ve insentiv grupları ile ilgili olarak 50’den fazla birebir görüşme gerçekleştirdi. Davetli alıcı gruplarına “İstanbul #7” logolu aynalar ve İstanbul anahtarlıkları hediye edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir