Araç çubuğuna atla

İlki Denizli’de Açılıyor

Dedeman Hotels & Resorts International, iş dünyasının seyahat alışkanlıkları ve beklentilerini göz önüne alarak yeni bir konsept yarattı.

Dedeman Hotels & Resorts International, iş dünyasının seyahat alışkanlıkları ve beklentilerini göz önüne alarak yeni bir konsept yarattı: Dedeman Park. “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ile hizmet verecek olan Dedeman Park Otelleri’nin ilki 6 Nisan 2012 tarihinde Denizli’de açılıyor.

Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International ikinci markası Dedeman Park’ı hayata geçiriyor ve ilk örnek olarak Dedeman Park Denizli’yi hizmete açıyor. Diğer Dedeman Otelleri gibi yeni Dedeman Park konsepti de “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” temellerine dayanıyor. Dedeman Park Otelleri yenilikçi, konforlu, ekonomik, teknolojik, çevre dostu ve her otelinde aynı hizmet standartlarını sunacak şekilde tasarlandı.

İlk Dedeman Park uygulaması olarak öne çıkan Dedeman Park Denizli; 114 superior, 6 Deluxe olmak üzere 120 oda ve 240 yatak kapasitesine sahip. 60 kişi kapasiteli restoran, 5 toplantı salonu ve bölünebilir 400 kişilik balo salonu gibi özelliklerle öne çıkan ve şehir merkezine yakın konumuyla da avantajlı olan Dedeman Park Denizli’de işletme modeliyle Dedeman Silk Road Tashkent otelinin de yatırımcısı olan Apeas Mühendislik ve İnşaat ile işbirliği yapıldı. Dedeman Park, aynı yatırımcıyla 5 yıl içinde açılmak üzere 10 otel için anlaşma imzaladı.

Kısa süreli bir iş seyahatinde misafirlerin ihtiyaç duymayacağı özelliklerden arındırılmış olan Dedeman Park Denizli sade ve modern tasarımı kadar yüksek teknolojiyle donatılan çevre dostu özellikleriyle de farkını ortaya koyuyor. İleri teknolojiyle donatılmış toplantı odaları, business center, fitness center, zengin Türk kahvaltısı dışında öğlen ve akşam yemeği servisi de veren restoran ile lobi bar ve Bakk-Al hizmetleri yer alıyor. Minibar ve oda servisi bulunmayan Dedeman Park Denizli’de 7/24 esasıyla hizmet veren Bakk-Al adı altında mini bir market olacak. Misafirler konaklama esnasında sandviç, çikolata, tatlı gibi atıştırmalıkların yanı sıra alkollü/alkolsüz içecek ve kişisel bakım ürünlerini bu noktalardan temin edebilecekler.

“Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ile hizmet verecek olan Dedeman Park Denizli’nin antialerjik yastıklar dahil kaliteli ve konforlu tekstil ürünleriyle iyi geceler garantili odalarında; iklimlendirme, çalışma masası, direkt telefon, kablosuz internet bağlantısı, çay ve kahve ikramı, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, ütü ve ütü masası, uydu ve sinema kanalları ve laptopun sığabileceği boyutta ve aynı zamanda şarj edilebileceği güvenlik kasası olmak üzere misafirlerin konaklama anında ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetler eksiksiz olarak sunulacak.

Sadece tasarım değil, uygulama anlamında da çevrecilik adına gerekli tüm uygulamaların yapıldığı Dedeman Park Denizli’de; su ve enerji tasarrufu standartları, çevre duyarlılığı konusunda çalışan eğitimleri ve çevreye zararlı maddelerin tüketiminin ve atık miktarının azaltılması standartları uygulanacak.

Konfor, teknoloji ve hizmet standardından hiçbir şekilde ödün vermeyecek olan Dedeman Park Denizli misafirleri Dedemoney ve Dedeman Loyal Club sadakat programlarından da yararlanabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir