Araç çubuğuna atla

ICF Airports’un Eş Genel Müdürlük Görevine Ersel Göral Getirildi

ANTALYA- Uluslararası yolcu trafiğinde Türkiye’nin en büyük havalimanı olan Antalya Havalimanı’nın işletmeciliğini yürüten ICF Airports’un eş genel müdürlük görevine Ersel Göral getirildi.
Uluslararası yolcu trafiğinde Türkiye’nin en büyük havalimanı olan Antalya Havalimanı’nın işletmeciliğini yürüten ICF Airports’un eş genel müdürlük görevine Ersel Göral getirildi. Ersel Göral, yeni görevine başladı.
ICF Airports Antalya Havalimanı’nda eş genel müdür olarak göreve başlayan Ersel Göral, İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden 1998 yılında mezun oldu. Üniversite döneminde Çelebi Yer Hizmetleri bünyesinde Operasyon Süpervizörü olarak profesyonel çalışma hayatına başlayan Göral, 1995 – 1999 yılları arasında Gözen Havacılık Hizmetleri’nde İstanbul İstasyon Müdürü olarak görev yaptı. Ersel Göral, daha sonra TAV İstanbul Havalimanı İşletmesi bünyesinde sırasıyla Terminal Operasyon Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. 2005 – 2007 yılları arasında TAV’ın Tiflis ve Batum’daki havalimanlarında Genel Müdür olarak görev yapan Göral, ICF Airports’taki görevine kadar ise yine TAV bünyesinde Tunus’un Monastir ve Enfidha havalimanlarından sorumlu genel müdür olarak çalıştı.
Uluslararası havalimanı işletmeciliğinde önemli bir tecrübeye sahip olan Fraport AG ve ulusal ve uluslararası havacılık projelerine imza atan IC İçtaş İnşaat AŞ ortaklığındaki ICF Airports, yönetimde eşit söz hakkı anlayışıyla her iki tarafı temsilen iki eş genel müdür ile Antalya Havalimanı’nın yönetimini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir