Araç çubuğuna atla

Iberotel Sarigerme Park

Iberotel Sarıgerme Park, geniş kumsalıyla çok çeşitli etkinlikler sunabilen ve her şey dahil esasıyla işletilmekte olan bir oteldir. Otel tüm yaş grupları için uygundur.

Geleneksel bir Türk köyü tarzında inşa edilen tesis, bir ana binadan ve otelin geniş arazisine yayılmış çok sayıda villa tarzı bloktan oluşmaktadır. Odalar özenle döşenmiş olup, her birinde bahçe manzaralı bir balkon veya teras vardır.

Sarıgerme Park sportif faaliyetler için olağanüstü seçenekler sunuyor. Konuklar tenis veya voleybol oynayabilir, okçulukta şanslarını deneyebilir veya yalnızca otelin tatlı su havuzunun kenarında rahatlayabilirler.

Otelin küçük misafirleri, 4-12 yaş grubu çocuklarına hitap eden Fantasia Mini-club’ı çok sevecekler. Ayrıca çocuklar ve bebekler için gölgeli bir oyun alanı, mini hayvanat bahçesi, mini disko ve 2 yüzme havuzu daha bulunmaktadır.

Iberotel Sarıgerme Park her şey dahil bir oteldir. Konuklar açık büfe ikramlarla tam pansiyon olarak ağırlanmakta ve buna özel temalı geceler ve Pazar günleri haftalık bir gala yemeği de dahil bulunmaktadır. Gün boyu dondurma, kahve ve kek ikramı da yapılır. Ayrıca yerli alkolsüz ve alkollü içecekler (barın çalışma saatlerine bağlı olarak) tatil paketine dahildir.

Küçük bir kasaba olan Sarıgerme 10 dakikalık yürüme mesafededir. Pisilis antik kentinin kalıntıları, otel bahçesinin hemen bitişiğindedir.

Oda sayısı: 375

Otel Zinciri: Iberotel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir