Araç çubuğuna atla

Holıday Inn Istanbul Aırport Hotel’de Yeni Yıla Unutulmaz Bir Başlangıç

Yılbaşında Holiday Inn Istanbul Airport Hotel’i tercih edenler 2012’yi Türk pop müziğin sevilen sesi Ziynet Sali ile karşılayacak.

Holiday Inn Istanbul Airport Hotel, zengin mutfağı ve maksimum eğlence anlayışıyla yılbaşı eğlencesinde farklılığını ortaya koyuyor. Türk pop müziğinin sevilen ismi Ziynet Sali’nin muhteşem performansı ile konuklarına farklı ve keyifli bir yılbaşı gecesi sunmaya hazırlanan Holiday Inn Istanbul Airport Hotel, sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek yılbaşı programı ile yeni yıla eğlenerek girmek isteyenleri bekliyor.

Eşsiz yılbaşı mönüsü ve limitsiz yerli içki servisinden oluşan 2012 yılbaşı yemeğinde zengin lezzetleri tadabilirsiniz. Holiday Inn Istanbul Airport Hotel’in Turkuaz salonu’nda, aileniz ve dostlarınızla, Ziynet Sali’nin muhteşem performansı eşliğinde, unutamayacağınız bir yılbaşı sizleri bekliyor. Eğer çocuklarım ne olacak diye düşünüyorsanız hiç merak etmeyin uzman eğitmenler tarafından özel olarak ağırlanacak olan çocuklarınızı dilerseniz Turkuaz salonuna yerleştirilen ekrandan takip edebilirsiniz.

Yılbaşının vazgeçilmez eğlencesi çekilişi unutmayan Holiday Inn Istanbul Airport Hotel birbirinden değerli hediyelerinin yanı sıra bir şanslıyı da Bodrum’da bulunan Aegean Dream Resort’da 1 haftalik tatil hediye ediyor.

Balo salonunda gerçekleşecek özel “Yılbaşı Galası” kişi başı eşsiz yılbaşı mönüsü ve limitsiz yerli içki ve organizasyon sonrası çorba servisi, KDV dahil 299 TL başlayan fiyatlarla . Aynı zamanda, 31 Aralık gecesi otelde konaklamak isteyenler için, “konaklama ve brunch KDV dahil 100 TL . 2012 yılına neşeli ve keyifli bir başlangıç için Holiday Inn Istanbul Airport Hotel’e davetlisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir