Araç çubuğuna atla

Hisarcılıkoğlu Goldcıty’i Taçlandırdı

Yoğun geçen 2011 yaz sezonu içerisinde Goldcity kompleksi TSE ISO 9001,(Kalite Yönetim Sistemi), TS EN ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TS ISO 10002 (Misafir memnuniyeti ve şikâyetleri Yönetim Sistemi ) gibi çok önemli belgeleri, zorlu geçen denetlemeler sonucunda almaya hak kazandı.

Bu belgelerin Tamamını Alanya Bölgesinde almaya hak kazanan ilk tesis olmanın haklı gururunu yaşayan Goldcıty Kompleks Yönetimi özel bir kutlama ile tesis belgelerini TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

Akşam saatlerinde Goldcıty otele giriş yapan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu Otel girişinde Aydoğan A.Ş Birim Müdürleri , karşılarken civar il ve ilçelerden gelen oda başkanları ve misafirlerde kalite sistem belgelerini alan Goldcıty kompleksini yerinde görme fırsatı yakaladılar.
GOLDCITY balo salonunda yapılan törene Odalar ve Borsalar Birliği başkanı Hisarcıklıoğlu’nun yanı sıra Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. İsrafil Kurtcephe,T.S.E Antalya Bölge Müdürü Kaya Kars, ilçe oda başkanları üyeler ve davetli topluluğu hazır bulundu. Açılış konuşmasını yapan T.S.E Antalya Bölge Müdürü Kaya Kars” Odalar ve borsalar birliği başkanımızın bizlere desteği büyük. 1500 çalışanımızla kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz. Alanyada bu 3 belgeyi alan otelimiz örnek tesis olacaktır.” dedi.
Ardından kürsüye gelen GOLDCITY Genel Koordinatörü Gülçin Güner ise” Alanya bir marka. Bizler bu markanın ayaklarını güçlendirmek için Aydoğan A.Ş Goldcıty olarak Kalite memnuniyetinden, personel standartlarına kadar işyeri kalitesine kadar uğraş verdik. Burada bu emeği veren tüm personelimize teşekkür etmek istiyorum. Bu ödülü onlar hak ediyor.”dedi.
Son olarak kürsüye gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu yaptığı konuşmada” Ben Öncelikle Kerim Kardeşimi kutluyorum. Bu Goldcıty’de vizyon sahibi olduğunu bir kez daha gösterdi. Antalya’da bir ilki gerçekleştirdikleri için kendilerini kutluyorum. Müşteri memnuniyetini artırmak demek, müşterinin devamlı buraya gelmesi demek. En alt çalışanından en üst çalışanına kadar bu kaliteye sahip çıkarak başarıyı yukarda tutmak gerekir. Ancak farkındalığı ortaya koymak gerekir. O farkındalık demek kazancın artması demek. Bunlardan herkes kazançlı çıkacak. Türkiye kazançlı çıkacak, Antalya kazançlı çıkacak, Alanya kazançlı çıkacak, Kerim kardeşim kazançlı çıkacak, herkes kazançlı çıkacak. Bu belgeleri hak edip aldığınız için sizleri herkesi kutluyorum “dedi.
Konuşmaların ardından belgeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ve T.S.E Antalya Bölge Müdürü kaya kars , GOLDCITY kompleksi Yönetim ve departman yöneticilerine takdim ettiler. Hisarcıklıoğlu onuruna yaptırılan pastayı çok beğenerek “ Esas sürpriz banaymış . Çok teşekkür ederim “dedi.
Daha sonra davetliler 16. Katta bulunan Uphill Lounge restorana geçerek düzenlenen yemeğe katıldılar. Yapılan sohbetlerin ardından Hisarcıklıoğlu geç saatlerde otelden ayrıldı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir