Araç çubuğuna atla

Gyrocopter İle Havadan Kemer Keyfi

Halil ÖNCÜ-KEMER
Antalya’nın Kemer İlçesinde pilot dahil iki kişi ile havalanan Gyrocopter uçuşları başladı. Yaklaşık bir yıldan bu yana hazırlıkların sürdüğü uçuşları tercih eden yerli ve yabancı turistler, yaklaşık 30 dakikalık uçuşlar ile havadan Kemer’in ve Antalya’nın güzelliklerini görme şanı buluyorlar.

Kemer Eagle firmasının elinde bulunan Gyrocopter pilot dahil uçuş yapacak konuk ile birlikte 2 kişi olarak havalanıyor. Uçuş süreleri genelde 30 dakika olan bu uçuş istek üzerine daha da uzatılabiliyor. Normal uçak uçuşu şeklide hareket eden Gyrocopter normal yolcu uçakları kadar da irtifa alabiliyor. Havada 120 km. ye kadar hız yapabilen Gyrocopter her türlü güvenlik işlemlerinin yapılması sonrasında, sivil havacılık kuralarının uygulanması sonrası uçuşlarını gerçekleştiriyor.

kemer_eagle2

Kötü sezona yeni bir ivme kazandırmak amacındayız!
Kemer Eagle İşletme Sahibi Selahattin Özdemir yaptığı açıklamasında, “Geçen yıldan bu yana hazırlıklarımıza başlamıştık. Şu anda bütün hazırlıklarımızı bitirip deneme uçuşlarımızı gerçekleştirdik. Kötü sezona yeni bir ivme kazandırmak amacındayız. Uçuşlarımız, Kemer’den başlayıp, doğal güzelliklerin içerisinden, Beldibi sahilinden Tekirova ya kadar uzanan bölgeyi kapsıyor. İsteyen misafirlerimiz için ise özel uçuşlarımız da bulunuyor. Hatta Özel misafirlerimizin istekleri doğrultusunda Pamukkale ve Demre Noel babaya da uçuşlarımız oldu ve oluyor” dedi.
Selehattin Özdemir, hedeflerinin ismini verdikleri Kartal gibi uçuşlar gerçekleştirip misafirlere havadan Kemer ve bölgesini en iyi şekilde tanıtmak olduğunu da sözlerine ekledi.

kemer_eagle1

Video Görüntüler: https://youtu.be/24KoIB4nOxw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir