Araç çubuğuna atla

GTI İspanya’yı da Kataloga Ekledi

Geçtiğimiz yıl 1 milyon turisti Türkiye’ye getiren Avrupa’nın en büyük Türk tur operatörü German Travel International (GTI), İspanya’yı da katalog portföyüne ekledi. Mallorca, Ibiza, Gran Canaria, Teneriffa, Fuertenventura, Lanzarote adalarının muhteşem plajlarında sunulan sıra dışı tatillerin yer aldığı katalog 243 sayfadan oluşuyor.

2012 Yaz Sezonu için tüm rakiplerinden hızlı davranarak bu yılki planlarını tanıtan özel bir ön katalog hazırladıklarını belirten Kayı Group Yönetim kurulu üyesi ve GTI Almanya Genel Müdürü Hakan Katlandur, “Ana kataloglarımızı tanıtmaya başladığımız ilk günden bu yana gördüğümüz ilgiden çok mutluyuz. Daha önce Türkiye ve Güneş ülkeleri için çıkardığımız kataloglarımıza bu yıl ilk defa İspanya’yı da ekledik. Ayrıca Mısır’ın Kızıldeniz’de bulunan Hurghada ve Sharm El Sheikh’e düzenlenen yeni turları daha başlar başlamaz gördüğü yoğun ilgiden dolayı 1 yıl uzatma kararı aldık. Misafirlerimizin tatillerini en iyi şekilde geçirebilmeleri ve özel zevklerine hitap eden bir tatil yapabilmeleri için ürün portföyümüzü her yıl daha da geliştiriyoruz” dedi.
Türkiye, İspanya ve Güneş ülkeleri (Yunanistan, Mısır, Bulgaristan, Kıbrıs) olarak sundukları 3 katalogda yer alan tesislerin platin, altın ve gümüş olarak farklılıkları ve ayrıcalıkları ön plana çıkartılacak şekilde düzenlediklerini sözlerine ekleyen Hakan Katlandırmisafirlerine çocuklar, balayı çiftleri, emekliler, özel günler indirimleri, çocuklu ailelere veya single avantajları ile ekonomik odalar gibi sayısız fırsatlar sunduklarını da sözlerine ekledi.

Talha Görgülü’nün Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Kayı Grup şirketlerinden GTI Almanya ile birlikte Hollanda ve Polonya’da da faaliyet gösteriyor. Avrupa’nın en büyük ilk 7 tur şirketi arasında yer alan GTI’ın katalog portföyünde Güneş ülkeleri olarak adlandırılan Yunanistan, Mısır, Bulgaristan ve Kıbrıs’tan Portekiz’e, Türkiye’de Akdeniz’e ve Ege Denizi’nde Mavi Yolculuk’ tan Mayorka Adaları ve Kanarya Adaları’na uzanan 12 farklı destinasyonda 738 otel seçeneği bulunuyor. GTI ayrıca, SKY Airlines, German SKY Airlines, Air Berlin, Germanwings, Transavia, Onur Air, Air Arabia, Germania, Sun Express, Fly Niki, Bel Air ve TUIfly gibi uçak şirketlerinin uçuşlarını da kombine ederek 35 uluslararası havalimanından seyahatler gerçekleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir