Araç çubuğuna atla

Gloria Verde Resort

Belek sahili kenarındaki bu büyük tesis, 45 delikli bir golf sahasının yanında yer almaktadır. Gloria Verde’de tatlı su havuzları, spa merkezi ve eşsiz bir deniz tabiatı deneyimi sunan bir plaj bulunmaktadır.

Gloria Verde Resort & Spa’nın klimalı odalarında ücretsiz internet erişimi ve uydu kanallı TV mevcuttur. Tüm odalarda küvetli banyonun yanı sıra özel bir balkon veya teras vardır.

Konuklar Garuda Restaurant’ta Asya mutfağından örnekleri, büyük Mythos Restaurant’ta ise Türk, Akdeniz ve Meksika mutfaklarından oluşan karma bir menüyü tadabilirler. Her iki mekan da sağlıklı ve düşük kalorili yemekler sunmaktadır.

Asklepion Spa terapi merkezindeki ısıtılmış deniz suyu havuzunda detoks uygulamaları gerçekleştirilir. Konuklar ayrıca sakin bahçelerde dinlenebilir, turkuaz rengi yüzme havuzlarında yüzebilirler.

Perge’nin iyi korunmuş Roma kalıntıları, Gloria Verde Resort’a 30 kilometreden daha kısa bir mesafededir. Antalya Uluslararası Havaalanı’na arabayla 10 dakikada ulaşabilirsiniz. Otelin bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.

Oda sayısı: 250

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir