Araç çubuğuna atla

Fransa’nın Dunquerque Karnavalı Özdere’ye Taşındı

Tesisten yapılan açıklamada şöyle denildi: “Akşamın ilk saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar çılgınca eğlenen Fransız misafirler bu aktivitelerini otelin her noktasına taşıyarak diğer misafirlerinde eğlenmelerine katkı verdiler.

Grubun yaş ortalaması olgunluk seviyesinde olmasına rağmen çocuk gibi şen olup gönlünden geldiği gibi eğlendiler. Toplam 240 kişilik grup rengarenk ve çılgın kıyafetleriyle Paloma Club Sultan otelinde unutulmaz anlar yaşadı ve yaşattı.

Kıyafetlerinin büyük kısmını kendileri getirmelerine rağmen otelin 30 kişilik animasyon ekibi hem getirmeyenlere hem de daha farklı tercihlerde bulunanlara yardımcı oldular. Bununla birlikte rengarenk ve farklı makyaj stillerle otelin animasyon ekibi 100 kişiyi boyadı ve makyaj yaptı.

Sadece eğlenme üzerine kurulu bir sosyal aktivite olan bu organizasyon geleneksel hale getirmek üzere olan otelin Genel Müdürü Sayın Şinasi Akçay: “herkes eğlendi ve unutulmaz saatler yaşadı. Bu karnevalı ilk defa yaşayan diğer Avrupalı ve Türk misafirler katılmakla kalmadı seneye Fransız misafirlerle yine Paloma Club Sultan Özdere de sözleştiler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir