Araç çubuğuna atla

Faros 4. Otelini Taksim’e Açtı

1989 yılından bu yana yeme-içme, konaklama, deri ve kuyum sektörlerinde hizmet veren Faros, yatırımlarına son yıllarda ivme kazandırdı. Marmaris, Sultanahmet ve Sirkeci’den sonra rotasını Taksim’e çeviren yatırımcı şirket, yeni otelini “oteller bölgesi” olarak da bilinen Talimhane’de açtı.

2 si süit olmak üzere 30 odadan oluşan Faros Taksim , diğer şubelerindeki klasik yapısından oldukça farklı bir çizgi çiziyor. Herhangi bir dönemi yansıtmayan “zamansız” bir konseptle yorumlanarak üretilen aksesuar ve dokularda bu farklılığı hissetmek mümkün.

Tasarımını Page Mimarlığın üstlendiği otelde, 20 kişilik toplantı salonu ve “business center” ile hem tatil hem de iş amaçlı seyahat eden misafirlerin beklentileri ön planda tutularak; günün yorgunluğunu atmanız için lobby barda ve şömine karşısında benzersiz bir atmosfer yaratılmış.
Türk misafirperverliğinin uluslar arası servis ve hizmet standartları ile bütünleştiği bu oteller zincirinin son halkası, şimdiden bölgeye yeni bir anlayış getirmiş durumda.

Faros Grubu Faros Dine&Wine adıyla 4 restoranını ve Talimhane’deki Faros Kebabı müşterilernin hizmetine sundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir