Araç çubuğuna atla

En Güzel Yılbaşı Beyaz Cennet`te Yaşanır

En güzel Yılbaşı Eğlencesi Ağaoğlu Uludağ My Resort`te yaşanır.Yılbaşı gecesi sirtakinin prensi Fedon’nun dillere destan eğlencesi ile yeni yıla merhaba demek isteyen tatilcilerin ilk tercihi, bu sezon da Ağaoğlu Uludağ My Resort olacak.

Ağaoğlu Uludağ My Resort Otel, kış turizminin vazgeçilmez mekânlarından “beyaz cennet“ Uludağ`da unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamak isteyenleri bekliyor.Yılbaşı gecesi Ağaoğlu Uludağ My Resort Otel’de canlı müzik eşliğinde yenen yemeğin ardından saat 23:00’te Uludağ’ın en güzel manzaralı mekanı Cam Çatı’da sahne alacak olan Fedon dillere destan parçaları ve sirtaki show’u ile unutulmayacak bir yeni yıl akşamı yaşatıyor. Ayrıca Mandra Club’ta 2011 yılı ve geçtiğimiz senelerin unutulmaz parçaları canlı DJ performansı ile hayat bulup, yeni yılın ilk dakikalarında sahne alacak olan Fasl-ı Eğlence ile de konuklar eğlencenin doruğuna ulaşıyor.

Yeni yıl akşamı unutamayacakları bir eğlence yaşamak isteyen misafirlerine dopdolu yılbaşı programı hazırlayan Ağaoğlu Uludağ My Resort’da, herşey dahil konaklama paketinde, sabah kahvaltısıyla başlayan yiyecek&içecek servisi, gece 24:00`e kadar uzun bir zaman diliminde muhteşem lezzetler ile hizmetinizde. Yüzme havuzları, sauna, mini club, açık büfe sabah kahvaltısı, geç kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, gece çorbası, lobbyde snack servis, kuru pastalı 5 çayı ikramı, 07:30-24:00 saatleri arası otel içerisinde alınan tüm yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücrete dahil olan servisler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir