Araç çubuğuna atla

Emirates’ten At Yarışı Tutkunlarına Özel Dubai Fiyatları

Emirates Havayolu, Şubat ayındaki at yarışları ile 31 Mart’ta düzenlenecek Dubai World Cup için yarış tutkunlarına özel indirimler sunuyor.

1996 yılından bu yana her yıl Dubai’de düzenlenen Dubai World Cup, bu yıl 31 Mart 2012 tarihinde yapılacak. Emirates Havayolu, dünyanın her yerinden at ve at yarışı tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği bu uluslararası organizasyon ve 16 Şubat itibarı ile öncesinde düzenlenecek koşular için Dubai-İstanbul uçuşlarında özel fiyatlar uyguluyor.

31 Mart’ta koşulacak Dubai World Cup ve öncesindeki yarışları izlemek isteyen at yarışı tutkunlarının yararlanabileceği tarifede, Dubai’ye ekonomi sınıfı gidiş-dönüş 362 Avro, Business sınıfı gidiş-dönüş ise 1.138 Avro olarak fiyatlandırılıyor. Kampanya süresince Dubai World Cup öncesinde düzenlenecek yarışlar; 16, 17 ve 23 Şubat ile 1, 3, 10 ve 17 Mart tarihlerinde gerçekleşecek.

Emirates, İstanbul – Dubai arasında, genellikle uzun menzilli uçuşlarda tercih edilen, üstün teknolojiye sahip ve geniş gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Emirates, 161 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip. Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan Emirates, yolcularını 70 ülkede 115’in üzerinde noktaya taşıyor.

Dubai World Cup Hakkında:

Şeyh Muhammed bin Rashid Al Maktum tarafından organize edilen ve dünyanın sayılı at yarışı organizasyonlarından biri olan Dubai World Cup, dünyanın çeşitli ülkelerinden seçkin bir kitle tarafından izleniyor. Bu yıl 17’ncisi düzenlenecek olan Dubai World Cup aynı zamanda Orta Doğu’da düzenlenen en geniş katılımlı spor turizmi organizasyonlarından biri olarak biliniyor. Dubai’de yer alan Meydan Racecourse hipodromunda düzenlenen yarışlar yoğun ilgi görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir