Araç çubuğuna atla

Emirates’le Keşif Zamanı

Emirates, “Keşif Fiyatları” kampanyasıyla dünyanın farklı yerlerini keşfetmek isteyenlere yolculuklarında kolaylık sağlamaya devam ediyor. 6-7-8 Aralık tarihlerindeki yeni kampanya ile Şangay, Melbourne ve Sidney’e indirimli seyahat etme imkanı sunuluyor.

6-7-8 Aralık günlerinde gerçekleştirilecek kampanya dahilinde Emirates Havayolu ile Şangay’a Ekonomi gidiş-dönüş 472 Avro, Business gidiş-dönüş 1637 Avro; Melbourne’e Ekonomi gidiş-dönüş 759 Avro, Business gidiş-dönüş 2704 Avro; Sidney’e ise Ekonomi gidiş-dönüş 773 Avro ve Business gidiş-dönüş 2718 Avro olacak.

Kampanyalı fiyatlardan satış üç gün boyunca sürerken, alınan biletler 8 Mart 2012’ye kadar kullanılabilecek. Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçları da dahil.

Emirates, İstanbul – Dubai arasında, genellikle uzun menzilli uçuşlarda tercih edilen, üstün teknolojiye sahip ve geniş gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Emirates, 155 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip. Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan Emirates, yolcularını 67 ülkede 114 noktaya taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir