Araç çubuğuna atla

Emirates SkyCargo Platin Ödülü Kazandı

Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketlerinden Emirates’in taşımacılık birimi Emirates SkyCargo, Air Cargo Excellence (Hava Kargo Mükemmeliyet) Ödülleri’nde 2012 Platin Ödülü kazandı.

Air Cargo World tarafından sektörün en iyilerini ödüllendirmek amacıyla her yıl düzenlenen Air Cargo Excellence Ödülleri, bu yıl 13-15 Mart tarihlerinde düzenlenen 6. IATA Dünya Kargo Sempozyumu sonrasında sahiplerini buldu. Emirates SkyCargo, yıllık 800 bin ton ve üzeri taşımacılık yapan şirketlerin almaya hak kazandığı Platin ödülünü alarak hava kargo sektöründeki lider konumunu güçlendirdi.

Emirates SkyCargo Kıdemli Başkan Yardımcısı Ram Menen, sektörün pek çok önemli aktörünün yer aldığı bir kategoride ödül kazandıkları için gurur duyduklarına değinerek, “Müşterilerimize sağladığımız birinci sınıf ve yenilikçi hizmetlerin takdir edilmesi memnuniyet verici. Sürekli büyüyen ağımız ve teslim aldığımız her yeni uçakla daha da genişleyen filomuzla müşterilerimize daha da iyi düzeylerde hizmet sunmak ve onlara daha fazla uluslararası ticaret fırsatı sağlamak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir