Araç çubuğuna atla

Emirates’ten Narita’ya Günlük Seferler

Narita’ya Mart 2010’dan bu yana uçuş gerçekleştiren Emirates, bu hatta, First Class’ta sekiz özel süit, 42 Business Class koltuk, 304 Economy Class koltukla toplam 354 kişi ve 23 ton kargo kapasiteli Boeing 777-300ER uçaklarını kullanmaya devam edecek.

Narita seferleri, Emirates uçuş ağının özellikle Orta Doğu, Afrika ve Güney Amerika’da giderek artan destinasyonlarına Dubai üzerinden kolaylıkla bağlanabilme olanağı sağlayacak.

Emirates’in Japon Havayolları’yla uzun zamandır devam eden ortaklığı sürerken, Narita ve Osaka seferlerine ek olarak düzenlenen iki Dubai-Tokyo-Dubai seferinde ortak sefer kodu kullanılacak. Uçuşlar, Emirates’in “EK” kodunun yanı sıra Japon Havayolları’nın “JL” koduyla da tanımlanacak.

Emirates, İstanbul–Dubai arasında, genellikle uzun menzilli uçuşlarda tercih edilen, üstün teknolojiye sahip ve geniş gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Emirates, 155 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip. Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan Emirates, yolcularını 67 ülkede 114 noktaya taşıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir