Araç çubuğuna atla

El Beso Restaurant & Club’da Yılbaşı Kutlaması

Yılbaşı gecesi için özel olarak hazırlanan menü ve eğlence alternatifleri eşliğinde, yeni bir yıla merhaba demenin keyfini,Kuruçeşme ve Alaçatı’da bulunan El Beso Restaurant & Club’larda yaşayın.

Gurme tatları, eşsiz manzarası ve farklı eğlence anlayışı ile İstanbul ve Alaçatı’da konuklarını ağırlayan El Beso Restaurant & Club, yeni yıl gecesi için tüm detayları düşündü.

El Beso Restaurant & Club, Kuruçeşme misafirleri için, 31 Aralık gecesine özel, 7 course’lu bir menü hazırladı. Başlangıç olarak servis edilen, Bacon ile Sarılı Levrek, Yengeç Tartalet Tapasları ve geleneksel odun fırınında hazırlanan, yılbaşı sofralarının vazgeçilmezi Hindi’nin ardından, klasik ev yapımı Limonçello, konukları ana yemek olarak alternatifli servis edilen Kuzu İncik ve Kalkan Balığı’na hazırlıyor. Farklı damak tatlarını da düşünen

El Beso Restaurant & Club’ın tatlı menüsünde, tercihe göre Chocolate Mousse ve Ayva Tatlısı yer alıyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde sunulan Bal Kabağı Çorbası ile menü tamamlanıyor.

El Beso Restaurant & Club Kuruçeşme’de, Oldies, Latin, House ve Türkçe parçaların güçlü sesli Mine canlı performans ile yılbaşı gecenize keyif katarken, ilerleyen saatlerde DJ U.F.U.K, DJ UHR ve perküsyon şovundan oluşan çılgın bir parti sizleri bekliyor. Premium içkiler hariç, yerli yabancı içki, yemek ve eğlenceden oluşan gecenin kişi başı fiyatı 250 TL. Sadece partiye katılmak isteyenleri de düşünen El Beso Restaurant & Club Kuruçeşme’de yemeksiz eğlencenin fiyatı ise 150 TL.

El Beso Restaurant & Club, İzmir’in vazgeçilmezi olan Alaçatı’da yeni yılı karşılayanlar içinse, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek DJ performansı eşliğinde yeni yıl eğlencesini unutulmaz kılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir