Araç çubuğuna atla

El Beso Restaurant & Club’da Tapas Zamanı

İspanyol yemek kültürünün geleneksel atıştırmalıklarından olan Tapas,12 farklı çeşidi ile, El Beso Restaurant & Club’ın gurme tatları arasında!

El Beso Restaurant & Club, İspanyol yemek kültüründe önemli bir yere sahip olan ve günün her saatinde atıştırılan Tapas’larıyla gurme tatlardan oluşan bir menü sunuyor. Aperatif saatlerinde, zengin şarap ve kokteyl menüsünden seçeceğiniz içkiniz eşliğinde, günün yorgunluğunu atabileceğiniz El Beso Restaurant & Club’da 12 farklı çeşitten oluşan Tapas’larla Boğaz’ın eşsiz manzarası eşliğinde keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Acılı karides, Rokfor bonfile,Yufkalı çıtır ördek, Karidesli patates bravas, Trüf mantarlı yumurta, Bacon ile sarılı levrek, Dört peynir kroket, Klasik İspanyol tavuk kroket, Yengeç tartalet, Ricotta crostini, Marine salmon ve Bresaola El Beso Restaurant & Club’ın yenilenen Tapas menüsünde yer alıyor.

El Beso Restaurant & Club’da, büyülü Boğaz manzarası eşliğinde,farklı damak tatlarını tatmin eden alternatifleri denemeniz için tek yapmanız gereken 0212 287 57 59 numaralı telefondan mekanın yetkililerine ulaşmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir