Araç çubuğuna atla

Divan Antalya Talya

Kondurulduğu kayalıkların tepesinden Antalya Körfezi’ne bakan bu otel, Antalya’da ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Tesisin açık yüzme havuzu, şezlongların bulunduğu bir terasla çevrilidir. Odalar ise balkonlu olup Bey Dağları’na bakmaktadır.

Divan Antalya Talya’nın odaları lüks yataklar ve zarif mobilyalarla döşenmiştir. Ayrıca ücretsiz Wi-Fi ile çalışma masası da bulunan odalar klima ve kablo Tv ile donatılmıştır.

Teras Restaurant’ta deniz manzaralı bir güneşlenme terası yer alır ve uluslararası yemekler sunulur. Antalya Hotel’de bir piyano barın yanı sıra kokteyller ve hafif yemekler servis edilen bir sahil bar hizmet verir.

Divan Antalya Talya’nın konukları otelin özel plajında rahatlayıp stres atabilir veya fitness merkezini ziyaret edebilirler. Ayrıca bir çocuk havuzu ve misafirlerin yararlanması için bir de Türk hamamı da bulunmaktadır.

Divan Antalya Talya, Antalya şehir merkezine sadece 1 km, Antalya Havaalanı’na ise 11 km uzaklıktadır. Resepsiyonu 24 saat hizmet veren otelde ücretsiz özel otopark mevcuttur.

Oda sayısı: 204
Otel Zinciri: Divan Hotels

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir